Česky

ŠKODA TRANSPORTATION a.s., významný výrobce kolejových vozidel s mezinárodní působností, hledá pro posílení svého týmu zaměstnance na pozici:

Mistr Elektromontáže

Chtěli byste pracovat pro českou stabilní společnost?
Máte zkušenosti na pozici mistra?
Baví vás vést lidi a organizovat jim práci?
Máte elektro vzdělání a hledáte nové uplatnění a chcete realizovat své nápady?

Napište nám a pojďte s námi pracovat na projektech kolejových vozidel!

Co budete dělat?

Kontrolovat a dozorovat činnost svých podřízených pracovníků.
Dohlížet na dodržování BOZP, vyhledávat a identifikovat rizika.
Kontrolovat činnost a přítomnost pracovníků na směně.
Zajišťovat operativní úkoly výroby.
Provádět namátkové kontroly na pracovištích, dodržování pracovní doby.
Z dané směny provádět zápis s informací o průběhu směny.
Zajišťovat první pomoc v souvislosti s pracovními úrazy.
Spolupracovat s ostatními útvary společnosti při řešení technických, výrobních a personálních úkolů.

Co musíte mít?

SŠ elektrotechnické zaměření.
Praxe minimálně 3 roky na obdobné pozici ve společnosti se strojírenským zaměřením.
Kvalifikace, osvědčení, vyhlášky, školení:
- znalost Zákoníku práce a souvisejících legislativních předpisů
- znalost MS Office (Outlook, Excel, Access, Word)
- znalost požadavků na BOZP a PO.
Komunikační, organizační a manažerské dovednosti.
Výhodou jsou školicí a prezentační dovednosti.
Zkušenosti s řízením a vedením lidí.

Jaké další benefity Vám můžeme nabídnout?

- pracovní doba 7,5 hodiny denně
- 5 týdnů dovolené + 2 dny sick day
- příspěvky na penzijní připojištění 1300 Kč / měsíčně
- možnost jazykových kurzů / rozvojového vzdělávání
- částečně dotované stravování v rámci závodu
- Cafeterie Škoda Benefity + 4 800 Kč ročně pro volný čas a kulturu
- lístky na sportovní a společenské akce
- čisté a zajímavé pracovní prostředí a skvělé kolegy k tomu!

Informace o pozici

Místo pracoviště

Emila Škody 2922/1, 301 00  Plzeň-Jižní Předměstí, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Zadavatel

Škoda Transportation, a.s.

Kontakt

Lucie Okrouhlá
Emila Škody 1
301 00  Plzeň
Česká republika
Informace o webu| Právní ujednání| Copyright © 2021 ŠKODA TRANSPORTATION a.s.. All Rights reserved.
Created by Beneš & Michl | Powered by LMC