Česky

Společnost Škoda Electric patřící do skupiny Škoda Transportation je zkušený výrobce trakčních motorů a pohonů pro drážní a kolová vozidla a zároveň je finální výrobce a prodejce trolejbusů, elektrobusů a autobusů.

Hledáme vhodné kandidáty na pozici:

Odborná asistentka ředitele s angličtinou

Hledáme usměvavou, milou a vstřícnou asistentku (nebo asistenta), která/ý bude společně s dalšími dvěma kolegyněmi střežit a opatrovat naše vrcholové manažery.

Náplň práce:

- administrativní podpora vedení společnosti,
- organizace jednání (správa kalendářů v aplikaci Outlook, chystání konferenčních místností),
- péče o návštěvy (jejich přivítání a zajištění drobného občerstvení),
- pomoc s plánováním služebních cest,
- distribuce pošty a příchozích hovorů,
- rezervace a organizace využití referentských vozidel,
- příprava zpráv na porady, účast na poradách, zpracování zápisů,
- tvorba reportů a prezentací,
- mezinárodní komunikace, mimořádně i reprezentace společnosti na veletrzích.

Požadavky:

- středoškolské vzdělání,
- pokročilá znalost anglického jazyka nutnou podmínkou,
- dobré organizační schopnosti a time management,
- samostatnost a zodpovědnost,
- příjemné vystupování,
- řidičský průkaz skupiny B,
- praxe ne podobné pozici výhodou,
- další jazyková vybavenost výhodou.

Nabízíme:

- práci s pevnou pracovní dobou od 8:00 do 16:00 (případně od 7:00 do 15:00),
- smlouvu nejprve na 1 rok, následný přechod na dobu neurčitou,
- místo pracoviště v Plzni, datum nástupu od 1. 12. 2021 nebo déle podle domluvy.

Benefity:
- dotované stravování v kantýně přímo v areálu společnosti,
- cafeterie Škoda Benefity až 4 800 Kč ročně pro volný čas a kulturu, Edenred Card,
- příspěvek na penzijní připojištění 1 300 Kč měsíčně,
- 5 týdnů dovolené, 2 dny sick day,
- pracovní dobu na 7,5 hodiny denně,
- skupinové i individuální jazykové kurzy (skupinové kurzy zdarma),
- očkování proti chřipce.

Další benefity jako jsou místo pro děti v dětské skupině Koumáci při Techmanii, firemní akce, startovné na ŠKODA FIT Půlmaratonu.

Zaujal Vás inzerát?
Pošlete nám svůj životopis stiskem tlačítka ODPOVĚDĚT.
Pro více informací můžete napsat personalistce Markétě na e-mail marketa.knizkova@skoda.cz.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Průmyslová 610/2a, 301 00  Plzeň-Doudlevce, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Benefity

Mobilní telefon, nadstandardní lékařská péče, notebook, příspěvek na penzijní/životní připojištění, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, závodní stravování, kafetérie, firemní školka, občerstvení na pracovišti, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, zdravotní volno/sickdays, firemní akce, možnost si napracovat hodiny, vlastní organizace náplně práce

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Čeština (výborná), Angličtina (pokročilá)

Zadavatel

ŠKODA ELECTRIC a.s.

Pozice je vhodná pro absolventy.

Kontakt

Markéta Knížková
Telefon: +420 737 208 599
Informace o webu| Právní ujednání| Copyright © 2021 ŠKODA TRANSPORTATION a.s.. All Rights reserved.
Created by Beneš & Michl | Powered by LMC