Česky

Společnost Škoda Electric patřící do skupiny Škoda Transportation je zkušený výrobce trakčních motorů a pohonů pro drážní a kolová vozidla a zároveň je finální výrobce a prodejce trolejbusů, elektrobusů a autobusů.

Hledáme vhodné kandidáty na pozici:

Specialista controllingu

Máme otevřené dokonce 2 pozice. Zvážíme juniorní i zkušené kandidáty.

1. pozice vzniká v návaznosti na růst množství práce.
2. pozici otevíráme z radostného důvodu. Dočasně potřebujeme nahradit kolegyni, která bude odcházet na mateřskou a rodičovskou dovolenou.

Náplň práce:

- budete zpracovávat data pro podnikatelské a strategické plány,
- budete spolupracovat na reportech a finančních uzávěrkách,
- budete spolupracovat na forecastech,
- příprava forecastů zakázek ve spolupráci s projektovým manažerem,
- zpracování a výpočet hodnot pro vykazování výnosů dle IFRS 15,
- budete analyzovat odchylky v nákladech,
- budete komunikovat s finančními auditory.

Požadavky:

- vysokoškolské vzdělání ekonomického nebo matematického směru,
- zájem o controlling a analytickou práci,
- orientovat se v mezinárodních účetních standardech (IFRS),
- pokročilá znalost práce s MS Excel.

Nabízíme:

- zajímavou práci,
- místo pracoviště v Plzni, datum nástupu od 1. 12. 2021 nebo déle podle domluvy.

Benefity:
- dotované stravování v kantýně přímo v areálu společnosti,
- cafeterie Škoda Benefity až 4 800 Kč ročně pro volný čas a kulturu, Edenred Card,
- příspěvek na penzijní připojištění 1 300 Kč měsíčně,
- 5 týdnů dovolené, 2 dny sick day,
- zkrácenou pracovní dobu na 7,5 hodiny denně,
- skupinové i individuální jazykové kurzy (skupinové kurzy zdarma),
- očkování proti chřipce.

Další benefity jako jsou místo pro děti v dětské skupině Koumáci při Techmanii, firemní akce, startovné na ŠKODA FIT Půlmaratonu.

Zaujal Vás inzerát? Pošlete nám svůj životopis odpovědí na tlačítko ODPOVĚDĚT.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Průmyslová 610/2a, 301 00  Plzeň-Doudlevce, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu určitou

Benefity

Nadstandardní lékařská péče, notebook, příspěvek na penzijní/životní připojištění, flexibilní začátek/konec pracovní doby, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, závodní stravování, kafetérie, firemní školka, občerstvení na pracovišti, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, zdravotní volno/sickdays, firemní akce, individuální rozvržení pracovní doby, možnost si napracovat hodiny

Požadované vzdělání

Bakalářské

Požadované jazyky

Čeština (výborná)

Zadavatel

ŠKODA ELECTRIC a.s.

Pozice je vhodná pro absolventy.

Kontakt

Hana Chovancová
Telefon: +420 735 181 871
Informace o webu| Právní ujednání| Copyright © 2021 ŠKODA TRANSPORTATION a.s.. All Rights reserved.
Created by Beneš & Michl | Powered by LMC