Česky

ŠKODA PARS a.s., člen skupiny ŠKODA TRANSPORTATION, je tradiční strojírenská firma se sídlem v Šumperku zaměřená na kolejovou techniku a právě hledá vhodné kandidáty a kandidátky na pozici:

Skladník/skladnice hutního materiálu (Šumperk)

Pracovní náplň:

- manipulace s hutním materiálem (příjem, uskladnění a výdej hutního materiálu)
- komunikace s dopravcem a interní dopravou při příjmu/výdeji hutního materiálu
- množstevní a vizuální kontrola hutního materiálu při příjmu/výdeji
- evidence a označování jednotlivých kusů podle pokynů vedoucího pracovníka
- organizace ukládání materiálu, pohyb ve skladu,
- spolupráce s nákupčími, technology a výrobními dispečery
- provádění inventarizace materiálových zásob
- práce s VZV a jeřábovou technologií

Požadujeme:

- středoškolské vzdělání, nebo vyučení v oboru strojírenství
- znalost hutního materiálu (tzn. znalost plechů, trubek, tyčí, pásovin, jejich jakosti, formáty, tloušťky apod.)
- uživatelské ovládání PC (Word, Excel, Outlook)
- oprávnění na VZV (v případě potřeby zajistíme)
- jeřábnické a vazačské zkoušky (v případě potřeby zajistíme)
- odpovědný přístup k práci
- samostatnost, spolehlivost, týmová spolupráce
- manuální zručnost
- dobrý zdravotní stav a fyzickou zdatnost
- aktivní a pečlivý přístup k řešení problémů

Nabízíme:

- přátelské pracovní prostření podporující férový přístup
- možnost vzdělávat se a dále rozvíjet vlastní kvalifikaci
- 1500 Kč měsíčně bonus za efektivní využívání fondu pracovní doby
- 1000 Kč měsíční příspěvek na penzijní připojištění
- 400 Kč měsíčně do cafeterie Edenred
- 5 týdnů dovolené
- automatické navyšování mezd
- dotované stravování
- kulturní a sportovní akce pro zaměstnance a rodinu
- finanční příspěvky na životní a pracovní jubilea

Informace o pozici

Místo pracoviště

Žerotínova 1833/56, 787 01  Šumperk-Šumperk, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Vzdělávací kurzy, školení, dovolená 5 týdnů, příspěvek na penzijní/životní připojištění, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, zvýhodněné půjčky zaměstnancům, závodní stravování

Požadované vzdělání

Odborné vyučení bez maturity

Zadavatel

ŠKODA PARS a.s.

Kontakt

Lucie Novotná
Žerotínova 1833/56
787 01  Šumperk
Česká republika
Telefon: 723 107 618
Informace o webu| Právní ujednání| Copyright © 2021 ŠKODA TRANSPORTATION a.s.. All Rights reserved.
Created by Beneš & Michl | Powered by LMC