Česky

Společnost Škoda Electric patřící do skupiny Škoda Transportation je zkušený výrobce trakčních motorů a pohonů pro drážní a kolová vozidla a zároveň je finální výrobce a prodejce trolejbusů, elektrobusů a autobusů.

Hledáme vhodné kandidáty na pozici:

Strategický nákupčí

V oddělení Strategický nákup pracuje 5 lidí. Veselý a akční tým. Mají v kanceláři volnou židli a volný stůl.

Jaká bude Vaše náplň práce?

- zajištění klíčových elektro komponent pro technický úsek a pro operativní nákup,
- vyhledávání dodavatelů, obchodní jednání, uzavírání smluvních vztahů,
- interní komunikace zejména s technickým úsekem a s projektovými manažery,
- kooperace při přípravě nabídek pro zákazníky.

Bližší popis pozice včetně požadavků

Hledáme kolegu nebo kolegyni, který/á si vezme pod křídla strategický nákup materiálu elektro (nejsložitější jsou bateriové systémy a polovodiče). Z toho vyplývá, že technické znalosti z oboru elektra budou velkou výhodou, ale netrváme na nich.

Musíte mít kladný přístup k technice. Bez něj se nedomluvíte ani s vývojovými pracovníky, ani s dodavateli.

Požadujeme praxi v nákupu/obchodu ve výrobní společnosti minimálně 3 roky.

U pohovoru se budeme bavit o Vašich zkušenostech, které se týkají:
- smluvních obchodních vztahů,
- schopnosti analyzovat a interpretovat data (využíváme osvědčený MS Excel),
- strategického plánování.

Nakupujeme od zahraničních dodavatelů, proto potřebujeme angličtinu na komunikativní úrovni.

Oceníme schopnost přijímat a prosazovat změny. Že to není fráze, o tom se pobavíme na případném pohovoru.

V neposlední řadě potřebujeme nadšení a snahu kariérně růst (už byste měl/a vědět, že nákup je ten správný obor).

Požadavky v bodech:
- minimálně středoškolské vzdělání,
- minimálně 3 roky praxe v nákupu/obchodu ve výrobní společnosti,
- angličtina na komunikativní úrovni,
- kladný přístup k technice,
- vzdělání nebo oblast zájmu elektra velkou výhodou,
- schopnost pracovat s daty na úrovni kontingenčních tabulek.

Co nabízíme?

- zajímavou práci,
- finanční ohodnocení odpovídající strategické pozici,
- místo pracoviště v Plzni, datum nástupu od 1. 12. 2021 nebo déle podle domluvy.

Benefity:
- dotované stravování v kantýně přímo v areálu společnosti,
- cafeterie Škoda Benefity až 4 800 Kč ročně pro volný čas a kulturu, Edenred Card,
- příspěvek na penzijní připojištění 1 300 Kč měsíčně,
- 5 týdnů dovolené, 2 dny sick day,
- zkrácenou pracovní dobu na 7,5 hodiny denně,
- skupinové i individuální jazykové kurzy (skupinové kurzy zdarma),
- očkování proti chřipce.

Další benefity jako jsou místo pro děti v dětské skupině Koumáci při Techmanii, firemní akce, startovné na ŠKODA FIT Půlmaratonu.

Zaujal Vás inzerát? Pošlete nám svůj životopis odpovědí na tlačítko ODPOVĚDĚT nebo mi napište přímo na e-mail marketa.knizkova@skoda.cz. Můžete mi samozřejmě i zavolat.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Průmyslová 610/2a, 301 00  Plzeň-Doudlevce, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Benefity

Mobilní telefon, nadstandardní lékařská péče, notebook, příspěvek na penzijní/životní připojištění, flexibilní začátek/konec pracovní doby, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, závodní stravování, kafetérie, firemní školka, občerstvení na pracovišti, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, zdravotní volno/sickdays, firemní akce, individuální rozvržení pracovní doby, možnost si napracovat hodiny, vlastní organizace náplně práce

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Čeština (výborná), Angličtina (pokročilá)

Zadavatel

ŠKODA ELECTRIC a.s.

Kontakt

Markéta Knížková
Telefon: +420 737 208 599
Informace o webu| Právní ujednání| Copyright © 2021 ŠKODA TRANSPORTATION a.s.. All Rights reserved.
Created by Beneš & Michl | Powered by LMC