Česky

Společnost Škoda Electric patřící do skupiny Škoda Transportation je zkušený výrobce trakčních motorů a pohonů pro drážní a kolová vozidla a zároveň je finální výrobce a prodejce trolejbusů, elektrobusů a autobusů.

Hledáme vhodné kandidáty na pozici:

TECHNIK DOKUMENTACE

Hledáme do týmu technické kontroly kolegu, který zaštítí administrativní chod oddělení, je komunikativní, organizačně zdatný a má vztah k technice.

JAKÁ BUDE VAŠE PRACOVNÍ NÁPLŇ?

• Administrativní činnosti: práce s dokumentací, příprava podkladů (zejména technického charakteru) k výběrovým řízením, zadávání objednávek do systému
• Kontrolní činnost: kontrola plnění úkolů a dohodnutých harmonogramů, kontrola plnění jednotlivých dodavatelů, kontrola plnění BOZP a standardů 5S, kontrola docházky zaměstnanců
• Plánování: tvorba investičních harmonogramů, spolupráce při tvorbě business plánu
• Účast na poradách oddělení technické kontroly
• Úzká spolupráce s vedoucím technické kontroly a jeho podřízenými, s oddělením správy majetku, oddělením financí a personálním úsekem
• Jednání s dodavateli a zákazníky
• Zajišťování materiálu pro chod oddělení technické kontroly

KOHO HLEDÁME?

• Přijmeme uchazeče, který má minimálně středoškolské vzdělání technického nebo technicko-ekonomického směru.
Výhodou obor elektro s platnou vyhláškou 50/1978 Sb.

• Požadujeme:
- Znalost AJ na úrovni A2
- Pokročilou znalost MS Office a znalost práce s internetovými prohlížeči
- Řidičský průkaz sk. B (aktivní řidič)
- Organizační schopnosti, pečlivost a svědomitost

• Výhodou je:
- Orientace ve výkresové dokumentaci, orientace v obvodových schématech
- Praxe na obdobné pozici či ve zkušebnictví
- Znalost účetnictví, znalost pravidel dotačních programů

CO VÁM MŮŽEME NABÍDNOUT:

• Zajímavou pracovní příležitost v perspektivní české společnosti se sídlem v Plzni
• Nástup možný ihned
• Příležitost pro osobní rozvoj a kariérní růst
• Přátelský kolektiv a příjemné pracovní prostředí

• Bohatý program zaměstnaneckých výhod:
◦ týden dovolené navíc - tj. 25 dní dovolené + 2 sick days,
◦ příspěvek na penzijní připojištění – 1 300 Kč měsíčně,
◦ Cafeterie Škoda Benefity – 4 800 Kč ročně pro volný čas a kulturu,  ◦ dotované závodní stravování v prostorách společnosti,
◦ jazykové kurzy zdarma,
◦ volné vstupenky na sportovní a kulturní akce,
◦ firemní akce,◦ očkování proti chřipce,
◦ firemní školka.

Těšíme se na Vaše životopisy.
Není ŠKODA, že tu ještě nejste s námi?

Informace o pozici

Místo pracoviště

Průmyslová 610/2a, 301 00  Plzeň-Doudlevce, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Benefity

Firemní akce, firemní školka, možnost si napracovat hodiny, vlastní organizace náplně práce, dovolená 5 týdnů, nadstandardní lékařská péče, zdravotní volno/sickdays, kafetérie, příspěvek na dovolenou, příspěvek na penzijní/životní připojištění, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, občerstvení na pracovišti, závodní stravování

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Zadavatel

ŠKODA ELECTRIC a.s.

Kontakt

Hana Chovancová
Telefon: +420 735 181 871
Informace o webu| Právní ujednání| Copyright © 2021 ŠKODA TRANSPORTATION a.s.. All Rights reserved.
Created by Beneš & Michl | Powered by LMC