Česky

ŠKODA TRANSPORTATION a.s., významný výrobce kolejových vozidel s mezinárodní působností, hledá pro posílení svého týmu zaměstnance na pozici:

IT Operátor Servicedesku (Škoda ICT, s.r.o.)

Zaměstnavatel: ŠKODA ICT s. r. o., Tylova 1/57, 301 28 - Plzeň
Jsme součástí strojírenské skupiny ŠKODA Transportation a členem skupiny PPF. Poskytujeme firmám řešení a služby v oblasti informačních a telekomunikačních technologií. Nabízíme široké spektrum komplexních služeb od poskytování a správy firemní IT infrastruktury, přes konzultační a implementační služby i provoz podnikových informačních systémů a aplikací, služby a poradenství v oblasti informační bezpečnosti.
Hledáme zaměstnance do týmu, který zpracovává příchozí požadavky v Servicedesku a poskytuje uživatelskou podporu jako 1. level podpory.

NÁPLŇ PRÁCE:

Zaznamenání a zpracování požadavků (telefonicky i písemně)
Řešení požadavků jako 1. level podpory
Uživatelská podpora
Instalace a konfigurace OS a SW
Komunikace s uživateli (v českém a anglickém jazyce)
Diagnostika problémů s HW a SW
Řízení a dohled nad Servicedeskovými procesy

POŽADUJEME:

SŠ vzdělání technického směru
Spolehlivost a pečlivost
Kultivovaný mluvený i psaný projev
Všeobecná orientace v IT, dobrá znalost HW a SW
Pokročilé znalosti v oblasti používání, správy a konfigurace těchto OS a SW: Windows 7 a 10, Office 2010-2016
Znalost angličtiny (běžná komunikace slovem i písmem)
Časová flexibilita (držení pracovní pohotovosti)
Trpělivost a schopnost komunikace s uživateli
Schopnost samostatně řešit problémy

NABÍZÍME

Hlavní pracovní poměr s primárním pracovištěm v Plzni
Dobré finanční ohodnocení a motivační bonusy za kvalitně odvedenou práci
5 týdnů dovolené
Příspěvek na stravování a na volnočasové aktivity, penzijní připojištění
Přátelská pracovní atmosféra a týmová podpora
Příležitost učit se a rozvíjet své odborné znalosti v praxi ve spolupráci se zkušenými kolegy
Možnost vzdělávání a odborného rozvoje

Informace o pozici

Místo pracoviště

Plzeň-Jižní Předměstí

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (mírně pokročilá)

Zadavatel

ŠKODA ICT s.r.o.

Kontakt

Ivana Havlíčková
Informace o webu| Právní ujednání| Copyright © 2021 ŠKODA TRANSPORTATION a.s.. All Rights reserved.
Created by Beneš & Michl | Powered by LMC