Česky

Společnost Škoda Electric patřící do skupiny Škoda Transportation je zkušený výrobce trakčních motorů a pohonů pro drážní a kolová vozidla a zároveň je finální výrobce a prodejce trolejbusů, elektrobusů a autobusů.

Hledáme vhodné kandidáty na pozici:

Requirement Engineer (Inženýr zákaznických požadavků)

Od konce loňského roku 2020 máme nového společníka, kterým je turecký výrobce autobusů Temsa. Získali jsme tak spolehlivého a inovativního dodavatele karoserií pro naše trolejbusy a elektrobusy a vstoupili jsme na trh s autobusy.

V návaznosti na nové obchodní propojení vznikl ve Škodě Electric od 1. 11. 2021 samostatný segment BUS line.

S rozšířením výrobních řad busů (trolejbusů, elektrobusů a autobusů) VZNIKAJÍ I NOVÉ POZICE. Jednou z nich je pozice Requirement Engineer.

Jaká bude Vaše náplň práce?

- ve spolupráci s Temsou zpracování technické specifikace nabídek pro dieselové a elektrické autobusy,
- posuzování technických požadavků a zejména nadstandartních požadavků,
- řešení požadavků na montáž informačních a odbavovacích systémů s dodavateli těchto systémů a zadání montáže do výroby (montáž bude probíhat v Plzni),
- spolupráce s obchodním oddělením při nacenění vozidla,
- zadání finální výrobní specifikace Temse,
- v rámci kolektivní práce vytvoření produktových řad busů pro jednotlivé trhy,
- cestování do Turecka i za zákazníky.

Jaké máme požadavky na uchazeče?

VŠ vzdělání se zaměřením na silniční vozidla a automobilovou dopravu nebo VŠ s jiným technickým zaměřením (práce Vás bude bavit, pokud se zajímáte nejlépe o autobusy).

Požadujeme znalosti v oblasti konstrukce (ideálně v konstrukci vozidel, ale není to podmínka, pokud Vás vozidla zajímají).

Znalost předpisů, které souvisejí s homologacemi vozidel, se Vám rozhodně neztratí.

Požadujeme angličtinu na pokročilé úrovni, protože Vás čeká minimálně produktové školení v Temse a budete často komunikovat s tureckými kolegy.

Co nabízíme?

Budete součástí technického úseku. Nabízíme kreativní práci, která když se povede, svezete se autobusem nebo elektrobusem, na jehož návrhu jste se přímo podílel/a.

Pracovat nemusíte nutně v Plzni, ale počítejte s častými cestami do Plzně.
Nabízíme pracovní místo v jedné z našich kanceláří (Plzeň, Praha, Ostrov).

- dotované stravování v kantýně v Plzni / stravenky nahrané na kartu Edenred,
- Cafeterie Škoda Benefity až 4 800 Kč ročně pro volný čas a kulturu, čerpání benefitů pomocí karty Enenred,
- příspěvek na penzijní připojištění 1 300 Kč měsíčně,
- 5 týdnů dovolené, 2 dny sick days,
- zkrácenou pracovní dobu na 7,5 hodiny denně,
- skupinové i individuální jazykové kurzy (skupinové kurzy zdarma).

Další benefity jako jsou místo pro děti v dětské skupině Koumáci při Techmanii, firemní akce, očkování proti chřipce.

NOVÉ POZICE chceme obsadit nejpozději v prvním čtvrtletí příštího roku.

Chcete se zúčastnit výběrového řízení? Pošlete nám svůj životopis odpovědí na tlačítko ODPOVĚDĚT. Pro více informací můžete napsat personalistce Markétě na e-mail marketa.knizkova@skoda.cz.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Plzeň-Doudlevce, Praha-Stodůlky

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Mobilní telefon, notebook, příspěvek na penzijní/životní připojištění, flexibilní začátek/konec pracovní doby, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, závodní stravování, kafetérie, firemní školka, občerstvení na pracovišti, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, zdravotní volno/sickdays, možnost občasné práce z domova, firemní akce, individuální rozvržení pracovní doby, možnost si napracovat hodiny, zahraniční pracovní cesty, rozjezd zcela nového projektu

Požadované vzdělání

Vysokoškolské / univerzitní

Požadované jazyky

Čeština (výborná), Angličtina (středně pokročilá)

Zadavatel

ŠKODA ELECTRIC a.s.

Kontakt

Markéta Knížková
Telefon: +420 737 208 599
Informace o webu| Právní ujednání| Copyright © 2021 ŠKODA TRANSPORTATION a.s.. All Rights reserved.
Created by Beneš & Michl | Powered by LMC