Česky

ŠKODA TRANSPORTATION a.s., významný výrobce kolejových vozidel s mezinárodní působností, hledá pro posílení svého týmu zaměstnance na pozici:

Kontrolní technik

POPIS POZICE:

-  Ověřování kvality dodávek (rozměrová kontrola a kontrola atestů a ostatních dokumentů kvality ve společnosti
-  Kontrola kvality provedení technologických a kapacitních kooperací
-  Jednání s dodavateli ohledně dosažené kvality dodávek, podpora dodavatelů
-  Produktové audity u dodavatelů, návrhy nápravných opatření
-  Spolupráce s ostatními útvary

POŽADUJEME:

-  Střední průmyslová škola strojní
-  Základní znalosti čtení výkresů a měření výrobků dílenskými měřidly
-  Minimální doba praxe 5 let v drážním nebo strojírenském provoze
-  Schopnost orientace v normách EN, ČSN, ISO, DIN
-  Znalost práce na PC
-  Řidičský průkaz B
-  Znalost AJ výhodou
-  Vysoké pracovní nasazení, časová flexibilita, komunikativnost, práce v kolektivu

OČEKÁVÁME:

- Aktivní a komunikativní přístup
- Zájem o učení se novým věcem
- Nástup možný ihned

NABÍZÍME:

5 týdnů dovolené
2 sickdays
příspěvek na různá pojištění
flexipassy / multisport karty
možnost osobního a profesního rozvoje

Informace o pozici

Místo pracoviště

Sazečská 560/8, 108 00  Praha-Malešice, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu určitou

Benefity

Příspěvek na penzijní/životní připojištění, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, příspěvek na vzdělání, zdravotní volno/sickdays, firemní akce

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Čeština (výborná)

Zadavatel

ŠKODA TRANSPORTATION a.s.

Kontakt

Marcela Velčická
Sazečská 3
108 37  Praha 10
Česká republika
Telefon: +420 225 343 567
Informace o webu| Právní ujednání| Copyright © 2021 ŠKODA TRANSPORTATION a.s.. All Rights reserved.
Created by Beneš & Michl | Powered by LMC