Česky

ŠKODA TRANSPORTATION a.s., významný výrobce kolejových vozidel s mezinárodní působností, hledá pro posílení svého týmu zaměstnance na pozici:

MISTR MECHANICKÉ MONTÁŽE

Chtěli byste pracovat pro Českou stabilní společnost? Máte zkušenosti na pozici mistra ve strojírenské či výrobní společnosti? Baví vás vést lidi a organizovat jim práci? Máte strojní vzdělání, hledáte nové uplatnění a chcete realizovat své nápady?

Napište mi a pojďte s námi pracovat na zajímavých projektech kolejových vozidel.

CO BUDETE DĚLAT:

- zodpovídat za efektivní řízení činností podřízených pracovníků a správnost odvedené pracnosti v IS Baan a IS MES
- zajištění směnnosti a směn, dle pokynů nadřízeného
- dohlížet na dodržování BOZP, vyhledává a identifikaci rizika
- kontrolovat činnost a přítomnost pracovníků na směně
- zajišťovat operativní úkoly výroby
- sledovat návoz/odvoz materiálu a komponentů, jejich uložení
- provádět namátkové kontroly na pracovištích, dodržování pracovní doby
- z dané směny provádět zápis, s informacemi o průběhu směny
- zajišťovat první pomoci v souvislosti s pracovními úrazy
- spolupracovat s ostatními útvary společnosti při řešení technických, výrobních a personálních úkolů

CO POTŘEBUJETE:

- Ideálně SŠ strojírenského zaměření
- praxe minimálně 3 roky na obdobné pozici ve společnosti se strojírenským zaměřením
- zkušenosti s řízením a vedením lidí
- znalost Zákoníku práce a souvisejících legislativních předpisů
- znalost MS Office (Outlook, Excel, Access, Word)
- znalost požadavků na BOZP a PO
- Znalost systému Easy Archiv (výhodou)
- komunikační, organizační a manažerské dovednosti
- školicí a prezentační dovednosti

CO VÁM NABÍDNEME KROMĚ PENĚZ:

- věrnostní bonus 5000 Kč/ měsíčně (po ZD při podepsání smlouvy do roku 2023)
- 5 týdnů dovolené + 2 sickdays
- Příspěvky na různá pojištění (1300 Kč/měsíčně penzijko)
- Rozvojové vzdělávání / jazyková vzdělávání
- Máme vlastní kantýnu, za velmi zvýhodněnou cenu
- Cafeterie Škoda Benefity – 4 800 Kč ročně pro volný čas a kulturu
- Profesní růst ve stabilní společnosti
- Lístky na hokej/fotbal, sportovní a společenské akce
- Zajímavé pracovní prostředí a skvělé kolegy k tomu!

Informace o pozici

Místo pracoviště

Emila Škody 2922/1, 301 00  Plzeň-Jižní Předměstí, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Bonusy/prémie, mobilní telefon, příspěvek na penzijní/životní připojištění, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, závodní stravování, firemní školka, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, zdravotní volno/sickdays, firemní akce

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Zadavatel

Škoda Transportation a.s.

Kontakt

Jesika Stockertová
Informace o webu| Právní ujednání| Copyright © 2021 ŠKODA TRANSPORTATION a.s.. All Rights reserved.
Created by Beneš & Michl | Powered by LMC