Česky

ŠKODA PARS a.s., člen skupiny ŠKODA TRANSPORTATION, je tradiční strojírenská firma se sídlem v Šumperku zaměřená na kolejovou techniku a právě hledá vhodné kandidáty a kandidátky na pozici:

Komoditní manager/ka (Šumperk)

Pracovní náplň:

- jednání s obchodními partnery a kolegy v angličtině
- koordinuje činnosti z pohledu materiálových potřeb skupiny Škoda pro zajištění plynulého toku výroby a je odpovědný za včasné dodání potřebného materiálu
- provádí pravidelnou kontrolu plnění jednotlivých obchodních případů v souladu s obchodní strategií a harmonogramy společnosti, přijímá opatření v případě neshod
zajišťuje pravidelné hodnocení subdodavatelů včetně plánování a realizace auditů u subdodavatelů
- sleduje finanční náklady spojené s činností nákupu svěřené komodity a přijímá opatření k zajištěnosti nejekonomičtějších činností a vstupů
- koordinuje a metodicky zajišťuje optimalizaci nákupních aktivit
zajišťuje provádění poptávkových a výběrových řízení
- pomáhá při řešení reklamací u dodavatelů, odpovídá za stav reklamací
- připravuje nákupní reporty a využívá těchto reportů k řízení svěřené komodity

Při osobním pohovoru Vás rádi seznámíme s detaily náplně Vaší práce a bonusy, které Vám může naše společnost nabídnout.

Požadujeme:

- min. bakalářské vzdělání
- angličtina na komunikativní úrovni
- systematičnost, časovou flexibilitu, ochotu cestovat
- zkušenosti z oblasti nákupu anebo prodeje
- analytické myšlení a schopnost číst mezi řádky

Nabízíme:

- práci na dobu neurčitou
- zázemí stabilní a prosperující firmy
- týden dovolené nad rámec zákona
- možnost kariérního i finančního růstu
- možnost seberealizace, profesního růstu a dalšího vzdělávání (jazykové kurzy, odborné kurzy)
- dotované stravování v prostorách společnosti
- zaměstnanecké benefity (1000 Kč měsíčně na penzijní připojištění, příspěvek na kulturní a sportovní aktivity, mobilní telefon, notebook, příspěvek na životní připojištění, dovolená 5 týdnů, školení, kafetérie, zvýhodněné půjčky zaměstnancům)

Informace o pozici

Místo pracoviště

Žerotínova 1833/56, 787 01  Šumperk-Šumperk, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Mobilní telefon, notebook, příspěvek na penzijní/životní připojištění, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, závodní stravování, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, zvýhodněné půjčky zaměstnancům, možnost občasné práce z domova

Požadované vzdělání

Bakalářské

Požadované jazyky

Angličtina (pokročilá)

Zadavatel

ŠKODA PARS a.s.

Kontakt

Lucie Novotná
Žerotínova 1833/56
787 01  Šumperk
Česká republika
Telefon: 723 107 618
Informace o webu| Právní ujednání| Copyright © 2021 ŠKODA TRANSPORTATION a.s.. All Rights reserved.
Created by Beneš & Michl | Powered by LMC