Česky

Společnost Škoda Electric patřící do skupiny Škoda Transportation je zkušený výrobce trakčních motorů a pohonů pro drážní a kolová vozidla a zároveň je finální výrobce a prodejce trolejbusů, elektrobusů a autobusů.

Hledáme vhodné kandidáty na pozici:

Dispečer výroby

Náplň práce:

Nabízíme práci v kolektivu dispečerů, kteří řídí výrobu montáže elektrických měničů pro kolejová vozidla.

- Budete plánovat výrobu ve spolupráci s projektovými manažery (úroveň krátkodobého plánu),
- budete reportovat stav rozpracovanosti.

Co znamená řídit výrobu?

- Zajišťovat předání dílů pro kooperace do výpravny,
- řešit problémy ve výrobě (změny, chybějící materiál),
- systémově přiřazovat zaskladněný materiál jednotlivým výrobním úkolům a určovat priority.

Požadujeme:

- vzdělání středoškolské s maturitou,
- znalost MS Office (Excel, Word),
- výhodou je znalost SAP, Baan nebo Infor.

Výhodou je také praxe na podobné pozici, ale důležitější jsou osobnostní předpoklady pro zvládnutí úkolů.

Jaké očekáváme osobnostní předpoklady?

- Odolnost vůči stresu,
- schopnost pracovat ve více interních systémech najednou,
- velmi dobré komunikační dovednosti,
- dobrá organizace práce,
- nesmíte se bát se rozhodovat a převzít zodpovědnost za plnění úkolů a termínů.

Na co se můžete těšit:

- pracoviště v Plzni v Doudlevcích blízko centra města,
- motivující finanční ohodnocení,
- dotované stravování v kantýně v areálu společnosti,
- Cafeterie Škoda Benefity až 4 800 Kč ročně pro volný čas a kulturu, správa stravenek, čerpání benefitů pomocí Edenred Card,
- příspěvek na penzijní připojištění 1 300 Kč měsíčně,
- 5 týdnů dovolené, 2 dny sick days,
- zkrácenou pracovní dobu na 7,5 hodiny denně,
- skupinové i individuální jazykové kurzy (skupinové kurzy zdarma),
- očkování proti chřipce.

Další benefity jako jsou místo pro děti v dětské skupině Koumáci při Techmanii, firemní akce, startovné na ŠKODA FIT Půlmaratonu.

Zeptala jsem se kolegy, co ho nejvíce baví na práci dispečera: "Baví mě rozmanitost pracovních úkolů, práce není stereotypní, rozhodně se nenudím. Na druhou stranu bych ocenil více času, který bych mohl věnovat plánování jako takovému."

Líbí se Vám náplň práce? Rádi hledáte řešení problémů? Napište nám!
Odpovědět můžete přes tlačítko ODPOVĚDĚT nebo nám napište přímo na e-mail marketa.knizkova@skoda.cz.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Průmyslová 610/2a, 301 00  Plzeň-Doudlevce, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Benefity

Mobilní telefon, nadstandardní lékařská péče, notebook, příspěvek na penzijní/životní připojištění, flexibilní začátek/konec pracovní doby, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, závodní stravování, firemní školka, občerstvení na pracovišti, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, zdravotní volno/sickdays, firemní akce, možnost si napracovat hodiny, vlastní organizace náplně práce

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Čeština (výborná)

Zadavatel

ŠKODA ELECTRIC a.s.

Kontakt

Markéta Knížková
Telefon: +420 737 208 599
Informace o webu| Právní ujednání| Copyright © 2021 ŠKODA TRANSPORTATION a.s.. All Rights reserved.
Created by Beneš & Michl | Powered by LMC