Česky

ŠKODA TRANSPORTATION a.s., významný výrobce kolejových vozidel s mezinárodní působností, hledá pro posílení svého týmu zaměstnance na pozici:

Pracovník mezioperační kontroly - 3D rozměrová kontrola

Hledáme kandidáty, technicky orientované, ideálně se vzděláním ve strojírenském oboru a znalostí mezioperační kontroly se zaměřením na 3D měření. Hledáte stabilitu a dlouhodobou spolupráci a splňujete požadavky uvedené níže? Pak jste tím pravým kandidátem a budeme čekat na váš životopis.

Co budete dělat?

Provádí rozměrovou kontrolu při výrobě a montáži výrobků podle výrobní dokumentace v rozsahu určeném technologickým postupem nebo není-li určeno provádí namátkovou kontrolu a kontrolu prvního kusu.
Provádí měření na 3D měřícím zařízení Leica a dále provádí měření a vyhodnocení na 3D skeneru
Zjištěné nedostatky a neshody v dokumentech technické přípravy, ve výkresové dokumentaci, ve výrobě a při zkouškách neodkladně řeší platnými postupy a v souladu s platnými směrnicemi a prac. pokyny.
Vystavuje, potvrzuje, eviduje a archivuje předepsané doklady o provedení kontrolních či zkušebních operací.
Podílí se na zpracování návodek pro složité kontrolní a zkušební operace a poskytuje potřebné informace a doklady útvarům přípravy výroby k jejich vypracování.
Zajišťuje a organizuje „Řízení o neshodných výrobcích“
V případě potřeby provádí uvedené činnosti i na jiném pracovišti TK (i mimo sídla společnosti).
Má odpovědnost za vystavení NCR při zjištění neshody a za informování svého nadřízeného. Má odpovědnost za řádné označení neshodných produktů.

Co potřebujete?

SŠ vzdělání technického směru
praxe v 3D měření
znalost programu Polyworks
čtení výkresů
výhodou znalost norem

Co Vám nabídneme?

pracovní doba 7,5 hodiny denně
5 týdnů dovolené + 2 dny sick day
příspěvky na penzijní připojištění 1300 Kč/ měsíčně
možnost jazykových kurzů/ rozvojového vzdělávání
částečně dotované stravování v rámci závodu
Cafeterie Škoda Benefity + 4 800 Kč ročně pro volný čas a kulturu- Lístky na hokej/fotbal, sportovní a společenské akce
Čisté a zajímavé pracovní prostředí a skvělé kolegy k tomu!

Informace o pozici

Místo pracoviště

Emila Škody 2922/1, 301 00  Plzeň-Jižní Předměstí, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Příspěvek na penzijní/životní připojištění, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, závodní stravování, firemní školka, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, zdravotní volno/sickdays, firemní akce

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Zadavatel

Škoda Transportation a.s.

Kontakt

Jesika Stockertová
Informace o webu| Právní ujednání| Copyright © 2021 ŠKODA TRANSPORTATION a.s.. All Rights reserved.
Created by Beneš & Michl | Powered by LMC