Česky

ŠKODA TRANSPORTATION a.s., významný výrobce kolejových vozidel s mezinárodní působností, hledá pro posílení svého týmu zaměstnance na pozici:

Technický pracovník

POPIS POZICE:

- Bude provádění podrobné rozbory příčin závad, návrhy a realizace opatření k jejich předcházení, hodnocení mimořádných událostí.
- Bude projednávat a připomínkovat modernizované technologie na vozech metra ve spolupráci s dodavateli a zákazníkem, zajišťovat jejich nasazení na soupravy metra.
- Podpora při zajišťování komplexní údržby a oprav elektronických částí vozů metra, mobilní části vlakového zabezpečovače, automatizačních zařízení na vozech metra.
- Bude provádět zkoušky a technické prohlídky na vozech metra.
- Bude koordinovat servisní činnosti s provozem metra.
- Ve spolupráci s externími dodavateli bude zajišťovat opravy dílů.

POŽADUJEME:

- SPŠ elektro
- Dobrá znalost čtení elektrických schémat
- Orientace v datové analýze algoritmů
- Znalost práce na PC (MS Office) a částečná znalost programu AutoCAD
- Praxe v oblasti drážního provozu výhodou

OČEKÁVÁME:

- Aktivní zájem o řešenou problematiku
- Komunikativní přístup
- Pečlivost, zodpovědnost, samostatnost
- Zájem o učení se novým věcem
- Flexibilita
- Nástup možný ihned

NABÍZÍME:

5 týdnů dovolené
2 sickdays
příspěvek na různá pojištění
flexipassy / multisport karty
možnost osobního a profesního rozvoje

Informace o pozici

Místo pracoviště

Sazečská 560/8, 108 00  Praha-Malešice, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu určitou

Benefity

Mobilní telefon, příspěvek na penzijní/životní připojištění, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, zdravotní volno/sickdays

Požadované vzdělání

Vyšší odborné

Zadavatel

ŠKODA TRANSPORTATION a.s.

Kontakt

Marcela Velčická
Sazečská 3
108 37  Praha 10
Česká republika
Telefon: +420 225 343 567
Informace o webu| Právní ujednání| Copyright © 2021 ŠKODA TRANSPORTATION a.s.. All Rights reserved.
Created by Beneš & Michl | Powered by LMC