Česky

ŠKODA TRANSPORTATION a.s., významný výrobce kolejových vozidel s mezinárodní působností, hledá pro posílení svého týmu zaměstnance na pozici:

Materiálová účetní

Jste pečlivý člověk?
Máte zkušenost se zpracováním účetnictví a fakturací?
Chtěli byste mít na starosti část účetnictví naší společnosti?
Pak jste náš člověk, máme pro Vás příležitost!

Co budete dělat?

Evidenci, příjem, třídění a dohled nad správností materiálových a kooperačních faktur.
Koordinaci a zajištění plateb faktur.
Spolupráce s úsekem Nákup.
Komunikace napříč společností.

Co musíte mít?

Ukončené střední vzdělání ekonomického zaměření
Uživatelskou znalost práce na PC, znalost systému BaaN je výhodou
Alespoň základní znalosti podvojného účetnictví
Zkušenosti na obdobné pozici jsou výhodou
Jste zodpovědný/á, pečlivý/á
Můžete nastoupit ihned (případně domluvou)Základní znalost anglického jazyka, případně jiný cizí jazyk výhodou

CO VÁM NABÍDNEME KROMĚ PENĚZ:

- flexibilní pracovní dobu
- 5 týdnů dovolené
- 2 sickdays
- příspěvky na různá pojištění
- pokud budete chtít, naučíme Vás cizí jazyky
- máme vlastní kantýnu, kde se celkem dobře najíte za velmi zvýhodněnou cenu
- flexipassy / multisport karta
- lístky na hokej/fotbal, sportovní a společenské akce...

Informace o pozici

Místo pracoviště

Emila Škody 2922/1, 301 00  Plzeň-Jižní Předměstí, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu určitou

Benefity

Příspěvek na penzijní/životní připojištění, flexibilní začátek/konec pracovní doby, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, závodní stravování, firemní školka, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, zdravotní volno/sickdays, firemní akce

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Čeština (výborná)

Zadavatel

Škoda Transportation, a.s.

Kontakt

Lucie Okrouhlá
Emila Škody 1
301 00  Plzeň
Česká republika
Informace o webu| Právní ujednání| Copyright © 2021 ŠKODA TRANSPORTATION a.s.. All Rights reserved.
Created by Beneš & Michl | Powered by LMC