Česky

ŠKODA TRANSPORTATION a.s., významný výrobce kolejových vozidel s mezinárodní působností, hledá pro posílení svého týmu zaměstnance na pozici:

IT Konzultant - Účetní junior (Škoda ICT, s.r.o.)

ŠKODA ICT je součástí strojírenské skupiny ŠKODA Transportation a členem skupiny PPF. Poskytujeme firmám řešení a služby v oblasti informačních a telekomunikačních technologií. Nabízíme široké spektrum komplexních služeb od poskytování a správy firemní IT infrastruktury, přes konzultační a implementační služby i provoz podnikových systémů a aplikací, služby a poradenství v oblasti informační bezpečnosti až po komplexní řešení na klíč.
Do našeho rostoucího oddělení Podnikových informačních systémů hledáme začínajícího IT analytika konzultanta, který bude rozvíjet své znalosti v praxi: spolupracovat se zkušenými kolegy a podílet se na projektech zavádění ERP systémů ve firmách skupiny Škoda Transportation či v jiných průmyslových podnicích na místním i zahraničním trhu.

NÁPLŇ PRÁCE:

Podpora uživatelů při práci s finančními daty v informačních systémech
Řešení chyb při účetních závěrkách
Spolupráce při zavádění ERP systémů u nových zákazníků a upgrade / změna / migrace ERP řešení u stávajících zákazníků
Komunikace s klíčovými uživateli zákazníků a s dodavateli
Formulace požadavků na úpravy ERP systému a dohled nad správnou a včasnou realizací
Testování úprav

POŽADUJEME:

SŠ/VŠ ekonomického zaměření, vhodné i pro absolventa
Dobrá znalost účetních standardů CAS a IFRS
Znalost libovolného účetního software, nebo ERP
Ochota rozvíjet se v oblasti informačních technologií
Dobré komunikační dovednosti při komunikaci s klientem i realizačním týmem
Analytické myšlení, organizovanost a samostatnost
Zodpovědný přístup k plnění termínů a snaha kvalitně odvést svou práci se zaměřením na funkční výsledek
Komunikativní znalost angličtiny

NABÍZÍME

Hlavní pracovní poměr s primárním pracovištěm v Plzni
Dobré finanční ohodnocení a motivační bonusy za kvalitně odvedenou práci
5 týdnů dovolené. flexibilní pracovní doba a možnost občasné práce z domova
Příspěvek na stravování a na volnočasové aktivity či penzijní připojištění
Přátelská firemní atmosféra
Možnost vzdělávání a odborného rozvoje
Příležitost učit se a rozvíjet své odborné znalosti na zajímavých projektech
Podpora týmu kvalifikovaných profesionálů s pozitivním přístupem a nadšením pro svou práci

Informace o pozici

Místo pracoviště

Plzeň-Jižní Předměstí

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (mírně pokročilá)

Zadavatel

ŠKODA ICT s.r.o.

Pozice je vhodná pro absolventy.

Kontakt

Ivana Havlíčková
Informace o webu| Právní ujednání| Copyright © 2021 ŠKODA TRANSPORTATION a.s.. All Rights reserved.
Created by Beneš & Michl | Powered by LMC