Česky

ŠKODA PARS a.s., člen skupiny ŠKODA TRANSPORTATION, je tradiční strojírenská firma se sídlem v Šumperku zaměřená na kolejovou techniku a právě hledá vhodné kandidáty a kandidátky na pozici:

Elektromechanik/čka pro servis (Šumperk)

HLEDÁME

zkušené elektromechaniky, kteří by se rádi posunuli kariérně dopředu. Pokud vás zajímá obor elektro a ideálně u kolejových vozidel, baví vás cestovat a máte elektro vzdělání, pak jste tím pravým kandidátem.
Ovšem jste-li mladý člověk, který se chce něco naučit a má zájem spolupracovat, pak jste vítán také – zkušenosti se totiž mají předávat.
CO BUDETE DĚLAT:
- budete se podílet na opravách kolejových vozidel
- budete pracovat se zapojovacími schématy, někdy i s klíčem >32
- budete pracovat s různými diagnostickými SW (s těmi nejstaršími i s těmi nejnovějšími)
- budete přemýšlet a bádat, co může být příčinou závady
- budete pracovat hlavou i rukama
- budete cestovat k zákazníkovi s kolegy po ČR
- budete jednat se zákazníkem

Co potřebujete:

- ochotu pracovat a manuální zručnost
- ochotu cestovat po ČR, časová flexibilita
- řidičský průkaz, přece se nebudete jen vozit
- vzdělání v oboru elektro
- platná vyhláška 50/78 sb. min § 5 (po zaškolení se můžete posunout i dále, případně lze propadlou vyhlášku obnovit)
- pečlivost, samostatnost, rozhodnost

Co nabízíme kromě peněz:

- pohodového šéfa s lidským přístupem
- rozmanitou práci
– možnost podílet se na různých projektech (staré, nové, elektrické, dieslové…), možnost podílet se na více profesích/oborech (od diagnostika, přes klimatizéra, pneumatika, svářeče až třeba po lakoše a čalouníka), ve vlaku je prostě všechno…
- dlouhodobou jistotu práce
- smlouvu na dobu neurčitou po 1 roce zapracování
- nástupní bonus ve výši mzdy
- 5 týdnů dovolené
- cafeterie 4 800 Kč ročně
- příspěvek na penzijní připojištění 1000 Kč/měsíčně
- rozvojové vzdělávání (pravidelné školení - vyhláška 50/100, VZV, klimatizace, svařování…)
- lístky na hokej, sportovní a společenské akce

Informace o pozici

Místo pracoviště

Žerotínova 1833/56, 787 01  Šumperk-Šumperk, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Příspěvek na penzijní/životní připojištění, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, závodní stravování, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, zvýhodněné půjčky zaměstnancům

Požadované vzdělání

Odborné vyučení bez maturity

Zadavatel

ŠKODA PARS a.s.

Kontakt

Lucie Novotná
Žerotínova 1833/56
787 01  Šumperk
Česká republika
Telefon: 723 107 618
Informace o webu| Právní ujednání| Copyright © 2021 ŠKODA TRANSPORTATION a.s.. All Rights reserved.
Created by Beneš & Michl | Powered by LMC