Česky

ŠKODA TRANSPORTATION a.s., významný výrobce kolejových vozidel s mezinárodní působností, hledá pro posílení svého týmu zaměstnance na pozici:

IT Senior analytik / Konzultant ERP (Škoda ICT, s.r.o.)

Jsme součástí strojírenské skupiny ŠKODA Transportation. Poskytujeme firmám řešení a služby v oblasti informačních a telekomunikačních technologií. Nabízíme široké spektrum komplexních služeb od poskytování a správy firemní IT infrastruktury, přes konzultační a implementační služby i provoz podnikových systémů a aplikací, služby a poradenství v oblasti informační bezpečnosti až po komplexní řešení na klíč.
Do našeho rostoucího oddělení Podnikových informačních systémů hledáme zkušeného konzultanta, který posílí náš ERP tým a bude se podílet na projektech zavádění ERP systémů ve firmách skupiny Škoda Transportation či v jiných průmyslových podnicích na místním i zahraničním trhu.

Požadavky:

VŠ ideálně strojírenského zaměření, případně SPŠ s delší relevantní zkušeností.
Praxe v oboru strojírenské výroby alespoň 2 roky.
Znalost role informačních systémů ve společnosti z technického i manažerského pohledu.
Velmi dobrá orientace v ERP prostředí – Infor LN, Baan V, Oracle eBS výhodou.
Zkušenosti s úpravami informačních systémů – z pohledu zadávání, nebo realizace.
Základní znalost databázových systémů, SQL.
Excel na pokročilé úrovni.
Detailní znalost alespoň jedné z uvedených oblastí: nákup, prodej, sklady, technologie, plánování výroby.
Dobré komunikační dovednosti při komunikaci s klientem i realizačním týmem.
Analytické myšlení, organizovanost a samostatnost.
Zodpovědný přístup k plnění termínů a snaha kvalitně odvést svou práci se zaměřením na funkční výsledek.
Komunikativní znalost angličtiny.

Náplň práce:

Spolupráce při zavádění ERP systémů u nových zákazníků a upgradování či změna/migrace ERP řešení u stávajících zákazníků.
Komunikace s klíčovými uživateli zákazníků a s dodavateli.
Formulace požadavků na úpravy ERP systému a dohled nad správnou a včasnou realizací.
Mapování databázových polí dle zadání.
Testování úprav.

Co nabízíme

Hlavní pracovní poměr s pracovištěm v Plzni nebo Praze.
Dobré finanční ohodnocení a motivační bonusy za kvalitně odvedenou práci.
5 týdnů dovolené.
Flexibilní pracovní doba.
Možnost občasné práce z domova.
Příspěvek na stravování a na volnočasové aktivity.
Příspěvek na penzijní připojištění.
Přátelská firemní atmosféra.
Možnost vzdělávání a odborného rozvoje.
Příležitost učit se a rozvíjet své odborné znalosti na zajímavých projektech.
Podpora týmu kvalifikovaných profesionálů s pozitivním přístupem a nadšením pro svou práci.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Plzeň-Jižní Předměstí

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (mírně pokročilá)

Zadavatel

ŠKODA ICT s.r.o.

Kontakt

Ivana Havlíčková
Informace o webu| Právní ujednání| Copyright © 2021 ŠKODA TRANSPORTATION a.s.. All Rights reserved.
Created by Beneš & Michl | Powered by LMC