Česky

ŠKODA TVC s.r.o. dceřinná společnost ŠKODY TRANSPORTATION a.s., orientující se na maloseriovou výrobu dílů a konstrukčních celků včetně montáže pro kolejovou techniku, obráběcí stroje či energetický průmysl hledá uchazeče na pozici:

Obsluha obráběcího centra (Hermle, DMG)

Chtěli byste pracovat pro českou stabilní společnost?
Jste technický typ a výkresová dokumentace Vám není cizí? Máte zkušenosti s obráběním a vícesměnný provoz není překážkou?
Pak mi napište a staňte se členem Škody TVC.

Co budete dělat:

- obsluha obráběcího centra Hermle, Deckel Maho
- práce s technickou dokumentací
- kontrola vyrobených dílů

Co potřebujete:

- vyučení v oboru strojního zaměření, resp. obráběč kovů, seřizovač CNC strojů
- znalost technické dokumentace
- praxe v programování Heidenhain
- znalost měření a kontroly vyrobených dílců (konvenční měřidla)
- samostatnost
- pečlivost
- jeřábnický a vazačký průkaz
- ochota pracovat ve 3 směnném provozu

Co Vám nabídneme kromě peněz:

- dobré platové ohodnocení
- placené přesčasy a odměny za práci o víkendu (víkendy nejsou standardní)
- 5 týdnů dovolené + 2 dny sick days
- příspěvek na penzijní připojištění
- mimořádné odměny za výkonnost a efektivitu
- poukázky flexipass v hodnotě až 4800 Kč/rok
- dotované stravování v prostorách společnosti
- týdenní pracovní fond 37,5 hodin
- nástup možný ihned

Informace o pozici

Místo pracoviště

náměstí Emila Škody 2757/1, 301 00  Plzeň-Jižní Předměstí, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Bonusy/prémie, příspěvek na penzijní/životní připojištění, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, závodní stravování, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, zdravotní volno/sickdays, firemní akce

Požadované vzdělání

Odborné vyučení bez maturity

Zadavatel

Škoda Transportation a.s.

Kontakt

Hana Zuzáková
Telefon: +420 607 093 198
Informace o webu| Právní ujednání| Copyright © 2021 ŠKODA TRANSPORTATION a.s.. All Rights reserved.
Created by Beneš & Michl | Powered by LMC