Česky

ŠKODA TRANSPORTATION a.s., významný výrobce kolejových vozidel s mezinárodní působností, hledá pro posílení svého týmu zaměstnance na pozici:

Přípravář lakovny (nástupní bonus 20 000 Kč)

NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK 20.000 KČ A SMLOUVA NA NEURČITO !

Hledáte dlouhodobou práci ve stabilní společnosti?
Máte zkušenosti s přípravou podkladu pro lakování (tmelení, broušení) nadrozměrných ploch? Chtěli byste se do práce těšit?
Pak mi napište a staňte se jedním z nás. Nabídneme Vám smlouvu na dobu neurčitou, nástupní bonus a další benefity.

Co budete dělat:

- příprava povrchu před lakováním
- tmelení a broušení velkých ploch
- maskování před lakováním

Co potřebujete:

- vyučení v oboru výhodou nebo praxe min. 2 roky v oblasti přípravy a lakování rozměrných dílů
- vysoké požadavky na kvalitu připraveného povrchu před nátěrem
- orientace ve výkresové dokumentaci
- pečlivost

Co Vám nabídneme kromě peněz:

- smlouva na dobu neurčitou
- náborový příspěvek 20.000 Kč (po zkušební době)
- 5 týdnů dovolené
- 2 sickdays
- příspěvky na různá pojištění (1300 Kč/měsíčně penzijko)
- pokud budete chtít, naučíme Vás cizí jazyky
- máme vlastní kantýnu, kde se najíte za velmi zvýhodněnou cenu
- Škoda benefity Café (4800 Kč/rok) / multisport karta
- lístky na hokej/fotbal, sportovní a společenské akce a skvělé kolegy k tomu!

Informace o pozici

Místo pracoviště

náměstí Emila Škody 2757/1, 301 00  Plzeň-Jižní Předměstí, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Mzda

32000 Kč/měsíc

Benefity

Bonusy/prémie, příspěvek na penzijní/životní připojištění, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, závodní stravování, kafetérie, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, zdravotní volno/sickdays, firemní akce

Požadované vzdělání

Odborné vyučení bez maturity

Zadavatel

Škoda Transportation a.s.

Kontakt

Hana Zuzáková
Telefon: +420 607 093 198
Informace o webu| Právní ujednání| Copyright © 2021 ŠKODA TRANSPORTATION a.s.. All Rights reserved.
Created by Beneš & Michl | Powered by LMC