Česky

ŠKODA TRANSPORTATION a.s., významný výrobce kolejových vozidel s mezinárodní působností, hledá pro posílení svého týmu zaměstnance na pozici:

Administrátor správy koncových stanic SCCM/MEM (Škoda ICT)

O společnosti Škoda ICT:

Škoda ICT je součástí skupiny ŠKODA Transportation zabývající se vývojem, výrobou a údržbou moderních dopravních prostředků se zaměřením na kolejová vozidla a prostředky MHD. Nabízíme široké spektrum komplexních služeb od poskytování a správy infrastruktury ICT až po konzultační a implementační služby v oblastech ERP/DMS/WFL a CAx/PLM. Své služby poskytuje firmám skupiny. Na externím trhu se pak zaměřuje na zákazníky především z oblasti středních a velkých strojírenských podniků, kde díky své zkušenosti a know-how dosahuje nejnižších nákladů na provoz ICT s důrazem na důslednou unifikaci a standardizaci technologií, vzdálenou správu, bezpečnost a automatizaci. V současné době rozšiřuje tým o Administrátora správy koncových stanic prostředí SCCM/MEM.

Náplň práce:

Správa konfigurací a rozvoj správy koncových bodů v prostředí platformy SCCM/MEM (Microsoft Endpoint Configuration Manager)
Správa koncových uživatelských zařízení
Skriptování serverových úkolů prostřednictvím PowerShell
Automatizace patch managementu SW/HW majetku
Správa a optimalizace SW balíků a aplikací
Příprava technické dokumentace

Požadavky:

- znalost a zkušenost s administrací prostřednictvím SCCM/MEM
- základní znalost administrace a konfigurace MS Windows Server
- základní znalost networkingu LAN / WAN
- anglický jazyk minimálně na úrovni B1
- řidičský průkaz sk. B
- znalost APPLE a MDM (Module Device Management) výhodou

Co nabízíme:

Hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou s místem výkonu práce v Plzni
Dobré finanční ohodnocení a motivační bonusy za kvalitně odvedenou práci
5 týdnů dovolené
Flexibilní pracovní doba
Možnost občasné práce z domova
Příspěvek na stravování a na volnočasové aktivity
Příspěvek na různá připojištění
Možnost vzdělávání a odborného rozvoje

Informace o pozici

Místo pracoviště

Plzeň-Jižní Předměstí

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (mírně pokročilá)

Zadavatel

ŠKODA ICT s.r.o.

Kontakt

Ivana Havlíčková
Informace o webu| Právní ujednání| Copyright © 2021 ŠKODA TRANSPORTATION a.s.. All Rights reserved.
Created by Beneš & Michl | Powered by LMC