Česky

ŠKODA DIGITAL s.r.o. je moderní nezávislé vývojové centrum v oblasti digitalizace a SMART technologií pro vozidla skupiny ŠKODA TRANSPORTATION.
Úlohou firmy je zajištění nezávislosti skupiny ŠKODA TRANSPORTATION v oblasti vývoje, výroby a servisu TCMS (Train Control and Management System), diagnostických a multimediálních systémů.

SW engineer junior

Zajímají Vás řídící systémy, Ethernet sítě?
Zajímá Vás vývoj SW pro embedded systémy?
S programováním máte alespoň základní zkušenosti?
Chcete se učit a do budoucna růst?

Pak nám napište!

Co budete dělat?

Podílet se na vývoji řídicích a komunikačních systémů pro tramvaje, vlaky a metra.
Podílet se na konfiguraci a testování palubních Ethernet sítí.
Vývoj aplikací pro embedded zařízení s OS Linux.
Vývoj testovacích nástrojů pro embedded zařízení.

Co musíte mít?

SŠ/VŠ vzdělání se zaměřením na elektrotechniku nebo informatiku a programování
Dobrou znalost programovacího jazyka C/C++
Základní uživatelské znalosti OS Linux
Zkušenosti s vývojem pro OS Linux jsou výhodou
Znalost dalších programovacích jazyků je výhodou
Chuť podílet se na významných projektech a učit se novým věcem

Informace o pozici

Místo pracoviště

Praha-Stodůlky

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Benefity

Mobilní telefon, notebook, příspěvek na penzijní/životní připojištění, flexibilní začátek/konec pracovní doby, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, zdravotní volno/sickdays, možnost občasné práce z domova

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (základní)

Zadavatel

Škoda Transportation, a.s.

Pozice je vhodná pro absolventy.

Kontakt

Lucie Okrouhlá
Emila Škody 1
301 00  Plzeň
Česká republika
Informace o webu| Právní ujednání| Copyright © 2020 ŠKODA TRANSPORTATION a.s.. All Rights reserved.
Created by Beneš & Michl | Powered by LMC