Česky

Společnost Škoda Electric patřící do skupiny Škoda Transportation je zkušeným výrobcem trakčních motorů a pohonů pro drážní vozidla a zároveň je finálním výrobcem trolejbusů a elektrobusů.

Hledáme vhodné kandidáty na pozici:

Servisní nákupčí

Náplň práce:

Kompletní zastřešení agendy nákupu náhradních dílů (poptávky, objednávky, řízení dodávek, interní komunikace) – obor elektro a strojní
Kontrola a dodržování smluvních podmínek
Příprava a uzavírání kontraktů
Jednání s obchodními partnery
Výběr dodavatelů dle zadaných kritérií
Vystavování objednávek a potvrzování faktur
Úzká spolupráce se servisním útvarem, technickým úsekem a strategickým nákupem

Požadujeme:

VŠ (i čerství absolventi) / SŠ s praxí minimálně 2 roky
Angličtina na středě pokročilé úrovni
Znalost nákupních a logistických procesů
Zkušenost v oblasti nákupu ve výrobní společnosti velkou výhodou
Zkušenosti v segmentu kolejových vozidel také velkou výhodou
Obchodní myšlení
Základní znalost obchodního práva
Základní orientace v technické dokumentaci (čtení výkresů)
Znalost ERP systémů výhodou (SAP, Baan, Smarteam)
ŘP sk. B
Důslednost a „tah na branku“
Komunikační typ osobnosti - komunikace celých poptávkových řízení

Nabízíme:

Odpovídající finanční ohodnocení
Stabilní zaměstnání
Zkrácenou pracovní dobu na 7,5 hodiny denně
5 týdnů dovolené
2 dny Sick Days
Dotované firemní stravování
Skupinové jazykové kurzy zdarma
Příspěvek na penzijní připojištění - 1200 Kč měsíčně

Další benefity jako poukázky Flexipass - 400 Kč měsíčně, volné vstupenky na sportovní a kulturní akce, firemní teambuildingové akce
Pro děti nabízíme místo v dětské skupině Koumáci, kterou provozuje Techmania
Po prvním roce doby určité prodloužení smlouvy na dobu neurčitou

Informace o pozici

Místo pracoviště

Průmyslová 610/2a, 301 00  Plzeň-Doudlevce, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu určitou

Benefity

Mobilní telefon, nadstandardní lékařská péče, příspěvek na penzijní/životní připojištění, flexibilní začátek/konec pracovní doby, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, závodní stravování, firemní školka, občerstvení na pracovišti, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, příspěvek na vzdělání, zdravotní volno/sickdays, firemní akce, individuální rozvržení pracovní doby, možnost si napracovat hodiny, vlastní organizace náplně práce, rozjezd zcela nového projektu

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (středně pokročilá)

Zadavatel

ŠKODA ELECTRIC a.s.

Kontakt

Markéta Knížková
Telefon: +420 737 208 599
Informace o webu| Právní ujednání| Copyright © 2020 ŠKODA TRANSPORTATION a.s.. All Rights reserved.
Created by Beneš & Michl | Powered by LMC