Česky

Společnost Škoda Electric patřící do skupiny Škoda Transportation je zkušeným výrobcem trakčních motorů a pohonů pro drážní vozidla a zároveň je finálním výrobcem trolejbusů a elektrobusů.

Hledáme vhodné kandidáty na pozici:

Obchodník pro zákaznický servis

Náplň práce

Hledání obchodních příležitostí v oblasti servisu - prodej náhradních dílů, prodej vyvazovacích oprav, poskytování full servisu
Obchodně-technické vyjasnění si poptávky
Zpracování kalkulací a kompletních nabídek
Interní spolupráce s ostatními odděleními (Nákup, Technický úsek, Kvalita a Výroba)
Projektové řízení realizace nabídek
Evidence obchodních aktivit
Spolupráce na přípravě podkladů obchodních strategií pro oddělení Servis

Požadavky:

VŠ/SŠ vzdělání (technický směr výhodou)
Základní orientace v oblasti obchodu, znalost všeobecných obchodních podmínek
Základní legislativní znalost podmínek veřejných zakázek
Komunikativní znalost angličtiny (další jazyky výhodou)
Praxe minimálně 2 roky - ideálně prodej poprodejních služeb, ale uvítáme i všeobecnou praxi na obchodní pozici
Časová flexibilita - služební cesty dle potřeb trhu
Řidičský průkaz sk. B
Orientace na cíl, samostatnost

Místo výkonu práce je Plzeň

Nabízíme:

Motivační finanční hodnocení
5 týdnů dovolené
2 dny Sick Days
Příspěvek na penzijní spoření ve výši 1200 Kč měsíčně
Dotované stravování v kantýně
Možnost dalšího kariérního postupu
Skupinové i individuální jazykové kurzy

Další benefity jako poukázky Flexipass, místo pro děti v dětské skupině Koumáci při Techmanii

Informace o pozici

Místo pracoviště

Průmyslová 610/2a, 301 00  Plzeň-Doudlevce, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Benefity

Mobilní telefon, notebook, příspěvek na penzijní/životní připojištění, flexibilní začátek/konec pracovní doby, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, závodní stravování, firemní školka, občerstvení na pracovišti, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, příspěvek na vzdělání, zdravotní volno/sickdays, individuální rozvržení pracovní doby, možnost si napracovat hodiny, zahraniční pracovní cesty, vlastní organizace náplně práce

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (pokročilá)

Zadavatel

ŠKODA ELECTRIC a.s.

Kontakt

Markéta Knížková
Telefon: +420 737 208 599
Informace o webu| Právní ujednání| Copyright © 2020 ŠKODA TRANSPORTATION a.s.. All Rights reserved.
Created by Beneš & Michl | Powered by LMC