Česky

Společnost Škoda Electric patřící do skupiny Škoda Transportation je zkušeným výrobcem trakčních motorů a pohonů pro drážní vozidla a zároveň je finálním výrobcem trolejbusů a elektrobusů.

Hledáme vhodné kandidáty na pozici:

Servisní technik - s cestováním za trolejbusy

Staňte se součástí party servisních techniků.

Slibujeme, že se nebudete nudit. Čekají na vás rozmanité problémy, poruchy, řešení, města a státy. Hodně času strávíte na cestách ve služebním voze. Hledáme aktivního řidiče.

K výkonu práce potřebujete Vyhlášku 50, která může být i propadlá.

Náplň práce

Servisní zásahy na trolejbusech a tramvajích
Přímá komunikace se zákazníkem
Účast na servisních výjezdech v ČR i zahraničí
Vyřizování agendy spojené se reklamačním řízením
Analýza příčiny reklamace
Úzká spolupráce s útvary vývoje, řízení jakosti, projektového řízení, výroby a nákupu

Požadujeme:

Vzdělání SŠ elektro (strojní s možností dodělat si Vyhlášku 50)
Angličtinu na takové úrovni, abyste se domluvil/a se zákazníky nebo například v hotelu / půjčovně aut
Ochotu vycestovat do zahraniční
Řidičský průkaz - musíte být aktivní řidič
Možnost flexibilní pracovní doby
Organizační schopnosti, systematičnost, preciznost
Odolnost vůči stresu
Zájem vzdělávat se v oboru

Nabízíme:

Zaučení zkušenými kolegy ve společnosti a později u zákazníků
Finanční ohodnocení dle vašcih zkušeností, navýšení mzdy po zapracování, na dlouhodobých služebních cestách kapesné
5 týdnů dovolené + 2 dny Sick Days
Dotované firemní stravování / stravenky
Zvýhodněné individuální jazykové kurzy
Příspěvek na penzijní připojištění 1200 Kč měsíčně
Další benefity jako poukázky Flexipass, volné vstupenky na sportovní a kulturní akce, firemní teambuildingové akce, očkování proti chřipce

Informace o pozici

Místo pracoviště

Průmyslová 610/2a, 301 00  Plzeň-Doudlevce, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu určitou

Benefity

Mobilní telefon, notebook, příspěvek na penzijní/životní připojištění, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, závodní stravování, firemní školka, občerstvení na pracovišti, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, zdravotní volno/sickdays, firemní akce, zahraniční pracovní cesty, vlastní organizace náplně práce

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (středně pokročilá)

Zadavatel

ŠKODA ELECTRIC a.s.

Pozice je vhodná pro absolventy.

Kontakt

Markéta Knížková
Telefon: +420 737 208 599
Informace o webu| Právní ujednání| Copyright © 2021 ŠKODA TRANSPORTATION a.s.. All Rights reserved.
Created by Beneš & Michl | Powered by LMC