Česky

Pars nova a.s., člen skupiny ŠKODA TRANSPORTATION, je tradiční strojírenská firma se sídlem v Šumperku zaměřená na kolejovou techniku a právě hledá vhodné kandidáty a kandidátky na pozici:

Technolog/technoložka elektro zkušebny (Šumperk

Pracovní náplň:

- technická spolupráce při zkoušení kolejových vozidel (osobní vozy, elektrické jednotky, elektrické lokomotivy)
- stanovuje technologii a způsob zkoušení kolejových vozidel dle příslušných směrnic, předpisů, návodů a výkresové dokumentace
- spolupráce při tvorbě technické dokumentace (návody, postupy, atd.)
- řešení vzniklých problémů daného konstrukčního uzlu elektrovýzbroje vozidla
- spolupracuje při přípravě podkladů pro nabídky
- spolupráce s dalšími útvary ve společnosti

Požadujeme:

- SŠ nebo VŠ se zaměřením elektro NUTNÉ
- výhodou vzdělání provoz a údržba železničních kolejových vozidel
- praxe v oboru elektrotechnologie (výhodou údržba el. lokomotiv, osobních vozů)
- znalost práce s výkresovou dokumentací
- odborná způsobilost - zkouška z §7 vyhl. 50/78 Sb.
- uživatelské ovládání PC, znalost MS Office (Word, Excel, Outlook)
- orientace v normách EN, ČSN, TNŽ, UIC
- všeobecné znalosti v odvětví průmyslu kolejových vozidel a souvisejících oborech - výhodou
- obecný přehled o konstrukci kolejových vozidel a jejich používané výzbroji - výhodou
- ochota se učit novým poznatkům (normy, předpisy)
- znalost anglického nebo německého jazyka - pasivně
- řidičské oprávnění sk. B

Nabízíme:

- zázemí stabilní a prosperující firmy
- týden dovolené nad rámec zákona
- možnost kariérního i finančního růstu
- možnost seberealizace, profesního růstu a dalšího vzdělávání (jazykové kurzy, odborné kurzy)
- dotované stravování v prostorách společnosti
- zaměstnanecké benefity (900 Kč měsíčně na penzijní připojištění, příspěvek na kulturní a sportovní aktivity…)

Informace o pozici

Místo pracoviště

Žerotínova 1833/56, 787 01  Šumperk-Šumperk, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Mobilní telefon, notebook, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, závodní stravování, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, zvýhodněné půjčky zaměstnancům

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (mírně pokročilá), Němčina (mírně pokročilá)

Zadavatel

Pars nova a.s.

Kontakt

Lucie Novotná
Žerotínova 1833/56
787 01  Šumperk
Česká republika
Telefon: 723 107 618
Informace o webu| Právní ujednání| Copyright © 2020 ŠKODA TRANSPORTATION a.s.. All Rights reserved.
Created by Beneš & Michl | Powered by LMC