Česky

Společnost Škoda Electric patřící do skupiny Škoda Transportation je zkušeným výrobcem trakčních motorů a pohonů pro drážní vozidla a zároveň je finálním výrobcem trolejbusů a elektrobusů.

Hledáte práci v prosperující české firmě s dlouholetou tradicí? Máte chuť být součástí stabilního kolektivu?

Hledáme vhodné kandidáty na pozici:

Konstruktér/ka elektro

V Plzni v Doudlevcích posilujeme tým v oddělení Konstrukce pohonů. Jsme nachystaní i na šikovného absolventa.

Náplň práce:

Konstruování částí elektrických měničů pro tramvaje, trolejbusy, metra a lokomotivy
Vytváření zapojovacích schémat, výkresové dokumentace detailů a postupně celých hlavních i pomocných měničů
Vytváření konstrukčních kusovníků
Práce v týmu v rámci oddělení Konstrukce a úzká spolupráce s projektanty, technology a výrobním úsekem

Požadavky:

SŠ, VŠ elektro
Práce tě bude bavit, pokud jsi tvůrčí typ (nehledáme administrativní sílu)
Výhodou je znalost konstrukčních programů (Catia V5, SolidWorks apod.)
Základní znalost angličtiny
Klíčové jsou pečlivost, nasazení  a chuť učit se novým věcem

Nabízíme:

Odpovídající finanční ohodnocení
Přátelský kolektiv
Stabilní zaměstnání
Zkrácenou pracovní dobu na 7,5 hodiny denně
5 týdnů dovolené
2 dny Sick Days
Dotované firemní stravování
Skupinové jazykové kurzy zdarma
Příspěvek na penzijní připojištění - 1200 Kč měsíčně
Další benefity jako poukázky Flexipass - 400 Kč měsíčně, volné vstupenky na sportovní a kulturní akce, firemní teambuildingové akce
Pro děti nabízíme místo v dětské skupině Koumáci, kterou provozuje Techmania

Informace o pozici

Místo pracoviště

Průmyslová 610/2a, 301 00  Plzeň-Doudlevce, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Mobilní telefon, notebook, příspěvek na penzijní/životní připojištění, flexibilní začátek/konec pracovní doby, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, závodní stravování, firemní školka, občerstvení na pracovišti, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, zdravotní volno/sickdays, firemní akce, individuální rozvržení pracovní doby, možnost si napracovat hodiny, vlastní organizace náplně práce

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (mírně pokročilá)

Zadavatel

ŠKODA ELECTRIC a.s.

Pozice je vhodná pro absolventy.

Kontakt

Markéta Knížková
Průmyslová 610/2a
301 00  Plzeň-Doudlevce
Česká republika
Telefon: +420 737 208 599
Informace o webu| Právní ujednání| Copyright © 2020 ŠKODA TRANSPORTATION a.s.. All Rights reserved.
Created by Beneš & Michl | Powered by LMC