Česky

Společnost Škoda Electric patřící do skupiny Škoda Transportation je zkušeným výrobcem trakčních motorů a pohonů pro drážní vozidla a zároveň je finálním výrobcem trolejbusů a elektrobusů.

Hledáte práci v prosperující české firmě s dlouholetou tradicí? Máte chuť být součástí stabilního kolektivu?

Hledáme vhodné kandidáty na pozici:

Odborný technik dokumentace v oddělení HW

Ideální příležitost, jak se zapojit do dění v technickém úseku. Můžete se vypracovat na pozici HW Inženýr - Junior.

Popis pozice:

Vedení a údržba databáze elektronických komponent použitých v návrzích elektronických jednotek
Obsolescence management - vyhledání a zavádění náhrad nedostupných elektronických komponent
Elektrická měření na prototypech vyvíjených elektronických jednotkách
Administrativní činnost spojená s chodem oddělení Vývoj HW
Správa a údržba přístrojového vybavení

Požadavky:

Nejdůležitější je zájem o elektrotechniku
VŠ vzdělání v technickém oboru
AJ na úrovni A2
Uživatelská znalost MS Office

Při adaptaci Vám pomůže, pokud jste se již setkal/a s:
- návrhem elektronických obvodů,
- návrhovými systémy jako např. Eagle, OrCad, Altium apod.,
- měřící technikou (osciloskop, multimetr apod.),
- programováním v labVIEW
- elektronickými komponentami a zajímají Vás jejich parametry

Zapadnete do týmu, pokud jste uchazeč zodpovědný, pečlivý, pracovitý, manuálně zručný a připraven dále se vzdělávat a rozvíjet

Nabízíme:

Fajn šéfa a kolegy
Kariérní růst
5 týdnů dovolené
2 dny Sick Days
Dotované firemní stravování
Skupinové jazykové kurzy zdarma
Příspěvek na penzijní připojištění
Další benefity jako poukázky Flexipass, volné vstupenky na sportovní a kulturní akce, firemní teambuildingové akce, místo v dětské skupině Koumáci

Těšíme se na životopisy a následné osobní setkání

Informace o pozici

Místo pracoviště

Průmyslová 610/2a, 301 00  Plzeň-Doudlevce, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Mobilní telefon, notebook, příspěvek na penzijní/životní připojištění, flexibilní začátek/konec pracovní doby, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, závodní stravování, firemní školka, občerstvení na pracovišti, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, zdravotní volno/sickdays, firemní akce, individuální rozvržení pracovní doby, možnost si napracovat hodiny, možnost delšího neplaceného volna, vlastní organizace náplně práce, vyhrazený čas na inovace

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (středně pokročilá)

Zadavatel

ŠKODA ELECTRIC a.s.

Pozice je vhodná pro absolventy.

Kontakt

Markéta Knížková
Průmyslová 610/2a
301 00  Plzeň-Doudlevce
Česká republika
Telefon: +420 737 208 599
Informace o webu| Právní ujednání| Copyright © 2020 ŠKODA TRANSPORTATION a.s.. All Rights reserved.
Created by Beneš & Michl | Powered by LMC