Česky

ŠKODA VAGONKA a.s., významný výrobce kolejových vozidel s mezinárodní působností, hledá pro posílení svého týmu zaměstnance na pozici:

Lakýrník

Pracovní náplň:

- stříkání velkých ploch základní a povrchovou dvousložkovou barvou
- tmelení, broušení velkých ploch
- míchání nátěrových hmot a tmelů dle předepsaných poměrů

Požadavky:

- zkušenosti se stříkáním velkých ploch
- schopnost zvládat vysoké pracovní nasazení, flexibilita, samostatnost, vysoká spolehlivost
- směnný provoz
- čtení technické dokumentace
- nástup dle dohody

Nabízíme:

- odpovídající platové ohodnocení
- týden dovolené nad rámec zákona
- příspěvek na penzijní připojištění nebo životní pojištění
- závodní stravování
- příspěvek zaměstnancům na volnočasové aktivity - Flexipass

Informace o pozici

Místo pracoviště

1. máje 3176/102, 703 00  Ostrava-Moravská Ostrava, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Benefity

Příspěvek na penzijní/životní připojištění, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, závodní stravování

Požadované vzdělání

Odborné vyučení bez maturity

Zadavatel

ŠKODA TRANSPORTATION a.s.

Kontakt

Kateřina Bednářová
1.máje 3176/102
703 00  Ostrava
Česká republika
Informace o webu| Právní ujednání| Copyright © 2019 ŠKODA TRANSPORTATION a.s.. All Rights reserved.
Created by Beneš & Michl | Powered by LMC