Česky

Pars nova a.s., člen skupiny ŠKODA TRANSPORTATION, je tradiční strojírenská firma se sídlem v Šumperku zaměřená na kolejovou techniku a právě hledá vhodné kandidáty a kandidátky na pozici:

Konstruktér/ka elektro - senior (Šumperk)

Pracovní náplň:

- zpracování technické dokumentace k projektům elektroinstalace kolejových vozidel všech typových řad vč. tramvajových vozidel,
- tvorba technické dokumentace v programu Engineering Base,
- spolupráce s obchodním oddělením při sestavení nabídky ve fázi výběrového řízení,
- komunikace se zákazníky, dodavateli i schvalovateli daného projektu,
- zpracování a vyhodnocení technických částí nabídek uvedené konstrukční skupiny,
- technická spolupráce při výrobě prototypu, zkoušení kolejových vozidel, schvalování a realizaci sériové výroby,
- spolupráce s vnitropodnikovými útvary

Požadujeme:

- VŠ vzdělání technického směru – obor elektrotechnika,
- odborná způsobilost podle vyhlášky č. 50/1978 sb., min. §5 (§6, §8, §10 výhodou),
- všeobecný technický přehled v oboru kolejová vozidla,
- předchozí praxe v oboru kolejových vozidel nutná,
- znalost tvorby a čtení ve výkresové dokumentaci,
- znalost programu Engineering Base výhodou,
- znalost AJ nebo NJ (aktivně výhodou),
- uživatelská znalost MS Office,
- flexibilita, spolehlivost, samostatnost, vysoké pracovní nasazení, schopnost týmové práce,
- řidičské oprávnění sk. B,
- ochota se učit novým poznatkům (normy, předpisy)

Nabízíme:

- možnost podílet se na velkých projektech a vidět výsledky své práce od začátku až po finální předání kolejového vozidla zákazníkovi
- přátelské pracovní prostření a různorodá práce
- podporující a férový přístup
- možnost vzdělávat se a dále rozvíjet vlastní kvalifikaci (jazykové kurzy, odborné kurzy i soft skills)
- motivující mzdové ohodnocení s přímou vazbou na výsledky práce
- možnost kariérního i finančního růstu
- široké spektrum zaměstnaneckých výhod (5 týdnů dovolené, 1500 Kč za efektivní využívání pracovní doby, 900 Kč měsíčně na penzijní připojištění, příspěvek na kulturní a sportovní aktivity…)
- být součástí společensky odpovědné firmy, která má zavedený systém kvality i ochrany životního prostředí a spolupracuje v řadě oblastí s vysokými i středními školami

Informace o pozici

Místo pracoviště

Žerotínova 1833/56, 787 01  Šumperk-Šumperk, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Příspěvek na penzijní/životní připojištění, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, závodní stravování, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, zvýhodněné půjčky zaměstnancům

Požadované vzdělání

Vysokoškolské / univerzitní

Zadavatel

Pars nova a.s.

Kontakt

Lucie Novotná
Žerotínova 1833/56
787 01  Šumperk
Česká republika
Telefon: 723 107 618
Informace o webu| Právní ujednání| Copyright © 2020 ŠKODA TRANSPORTATION a.s.. All Rights reserved.
Created by Beneš & Michl | Powered by LMC