Česky

Pars nova a.s., člen skupiny ŠKODA TRANSPORTATION, je tradiční strojírenská firma se sídlem v Šumperku zaměřená na kolejovou techniku a právě hledá vhodné kandidáty a kandidátky na pozici:

Mistr/ová elektro (Šumperk)

Pracovní náplň:

- organizuje a řídí práce mistrovského úseku o velikosti cca 25 zaměstnanců změřeného na opravy elektroniky a zkoušení drážních vozidel.
- odpovídá za plynulý chod výroby a dodržování stanovených výrobních termínů.
- motivuje své podřízené a zajišťuje jejich rozvoj.
- zajišťuje bezpečnost na pracovištích a dodržování podnikových a zákonných norem

Požadujeme:

- vzdělání ÚSO s maturitou v oboru elektro
- platná vyhl. 50/78 Sb., § 8 podmínkou
- znalost drážních vozidel a drážního provozu výhodou
- praxe: min. 3 let na obdobné pozici
- uživatelské ovládání PC (Word, Excel, Internet, Outlook),
- znalost čtení výkresové dokumentace
- schopnost vést lidi
- stresová odolnost

Nabízíme:

- zázemí stabilní a prosperující firmy
- odpovídající finanční ohodnocení
- možnost seberealizace, profesního růstu a dalšího vzdělávání
- týden dovolené nad rámec zákona
- široké spektrum zaměstnaneckých výhod (5 týdnů dovolené, příspěvek ve výši 900,- Kč měsíčně na penzijní připojištění, bonus ve výši 1.500,- Kč měsíčně za efektivní využití pracovní doby, příspěvek na kulturní a sportovní aktivity, dotované stravování v prostorách společnosti…)
- nástup dle dohody

Informace o pozici

Místo pracoviště

Žerotínova 1833/56, 787 01  Šumperk-Šumperk, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Mobilní telefon, příspěvek na penzijní/životní připojištění, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, závodní stravování, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, zvýhodněné půjčky zaměstnancům

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Zadavatel

Pars nova a.s.

Kontakt

Lucie Novotná
Žerotínova 1833/56
787 01  Šumperk
Česká republika
Telefon: 723 107 618
Informace o webu| Právní ujednání| Copyright © 2020 ŠKODA TRANSPORTATION a.s.. All Rights reserved.
Created by Beneš & Michl | Powered by LMC