Česky

ŠKODA ELECTRIC a.s. je předním světovým výrobcem trakčních motorů a pohonů pro lokomotivy, tramvaje, příměstské vlaky, metro, důlní vozidla a zároveň je finálním výrobcem trolejbusů a elektrických autobusů.

Hledáme vhodné kandidáty na pozici:

Projektant elektro - pohony

Popis pozice:

Jde o pozici klasického projektanta elektro. Co dělá klasický projektant elektro?

Navrhuje, zpracovává dokumentaci a podílí se na zkoušení měničů a celých pohonů pro kolejová vozidla
Řeší úkoly zaměřené na vývoj a zkoušení nových technických řešení a komponent elektrické výzbroje
Vede technická jednání se zákazníky a dodavateli
Zpracovává technické nabídky
Spolupracuje s dalšími odděleními napříč celou společností - Nákup, Konstrukce, Technologie, Výroba, Vývoj SW, Vývoj HW

Co by měl mít ideální kandidát?

Zájem o moderní techniku a nejnovější technologie
VŠ elektro (nejlépe se zaměřením na výkonovou elektroniku, pohony)
Základy konstruování v 2D systémech (používáme AutoCAD)
Znalost práce v 3D systémech výhodou, ne podmínkou (používáme Catia V5)
Uživatelskou znalost MS Office
AJ na komunikativní úrovni (při nejmenším ochotu navštěvovat jazykové kurzy)
Čas občas vycestovat za zákazníky, na veletrhy a školení

Praxe je vítána, ale není podmínkou - příležitost i pro absolventy

Nabízíme:

Exkurzi u nás ve společnosti
Finanční ohodnocení odpovídající Vašim zkušenostem, navýšení mzdy po zapracování
Možnost kariérního růstu
5 týdnů dovolené + 2 dny Sick Days
Dotované firemní stravování
Skupinové jazykové kurzy zdarma
Příspěvek na penzijní připojištění 1000 Kč měsíčně
Další benefity jako poukázky Flexipass, volné vstupenky na sportovní a kulturní akce, firemní teambuildingové akce, očkování proti chřipce, volné bruslení, firemní školku

S vedoucím Radkem se těšíme na životopisy

Informace o pozici

Místo pracoviště

Průmyslová 610/2a, 301 00  Plzeň-Doudlevce, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Mzda

35000-65000 Kč/měsíc

Benefity

Mobilní telefon, nadstandardní lékařská péče, notebook, příspěvek na penzijní/životní připojištění, flexibilní začátek/konec pracovní doby, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, závodní stravování, firemní školka, občerstvení na pracovišti, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, příspěvek na vzdělání, zdravotní volno/sickdays, firemní akce, individuální rozvržení pracovní doby, možnost si napracovat hodiny, vlastní organizace náplně práce

Požadované vzdělání

Vysokoškolské / univerzitní

Požadované jazyky

Angličtina (středně pokročilá)

Zadavatel

ŠKODA ELECTRIC a.s.

Pozice je vhodná pro absolventy.

Kontakt

Markéta Knížková
Průmyslová 610/2a
301 00  Plzeň
Česká republika
Telefon: +420 378 181 308
Informace o webu| Právní ujednání| Copyright © 2019 ŠKODA TRANSPORTATION a.s.. All Rights reserved.
Created by Beneš & Michl | Powered by LMC