Česky

ŠKODA ELECTRIC a.s. je předním světovým výrobcem trakčních motorů a pohonů pro lokomotivy, tramvaje, příměstské vlaky, metro, důlní vozidla a zároveň je finálním výrobcem trolejbusů a elektrických autobusů.

Hledáme vhodné kandidáty na pozici:

SW vývojář

Koho hledáme?

Významně rozšiřujeme tým, který se zabývá vývojem SW
Hledáme absolventy i zkušené programátory
Nabízíme zázemí české společnosti, která je důležitým zahraničním exportérem
Pokud Vás nebaví korporátní procesy a chcete být v kontaktu s výrobou, bude se Vám u nás líbit
Máme kanceláře v Plzni i v Praze

Náplň práce:

Programování a testování systémového SW řídících systémů trakčních vozidel (knihovny, komunikační drivery, ovladače HW apod.)
Tvorba dokumentace SW dle EN 50128, resp. 50657 za použití zavedených ALM či PLM firemních systémů
Spolupráce s SW projektovým manažerem, SW a HW kolegy a projektanty
Účast na vývoji aplikace v celém rozsahu vývojového cyklu (dokumentace, kódování, testování, ladění na zkušebně, řešení problémů a oživování na voze u zákazníka)

Požadujeme:

Na tyto volné pozice požadujeme VŠ vzdělání - FEL nebo FAV ideálně se zaměřením na programování nebo aplikovanou elektrotechniku
Schopnost programování v C, případně C++
Znalost AJ na základní technické úrovni pro porozumění dokumentaci

Rychleji se zapracujete, pokud již budete alespoň trochu umět programovat embedded systém na bázi jednočipových mikroprocesorů, budete mít praxi se systémy pro správu a řízení dokumentace v životním cyklu vývoje SW a budete znát operační systémy a komunikace (SPI, CAN, MVB, WTB, Ethernet apod.)

Nabízíme:

Finanční ohodnocení odpovídající Vašim zkušenostem
Možnost kariérního růstu
5 týdnů dovolené + 2 dny Sick Days
Dotované firemní stravování - 24 Kč za oběd
Skupinové jazykové kurzy zdarma,
Příspěvek na penzijní připojištění 1000 Kč/měsíc
Další benefity jako poukázky Flexipass, volné vstupenky na sportovní a kulturní akce, firemní teambuildingové akce, očkování proti chřipce, volné bruslení, firemní školku

Pokud budete chtít, podpoříme Vás na cestě za zdravým životním stylem:

V kantýně máme salátový bufet
Pořádáme výběhy před Škoda Fit Půlmaratonem s Jiřím Maškem
Když budete mít natrénováno, v září poběžíte zdarma
Pořádáme všesportovní den
Podporujeme Do práce na kole,
Čeká nás ještě jeden jarní termín volného bruslení

Informace o pozici

Místo pracoviště

Plzeň-Doudlevce, Praha-Jinonice

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Bonusy/prémie, mobilní telefon, nadstandardní lékařská péče, notebook, příspěvek na penzijní/životní připojištění, flexibilní začátek/konec pracovní doby, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, závodní stravování, firemní školka, občerstvení na pracovišti, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, příspěvek na vzdělání, zdravotní volno/sickdays, firemní akce, možnost si napracovat hodiny

Požadované vzdělání

Vysokoškolské / univerzitní

Požadované jazyky

Angličtina (středně pokročilá), Němčina (mírně pokročilá)

Zadavatel

ŠKODA ELECTRIC a.s.

Pozice je vhodná pro absolventy.

Kontakt

Markéta Knížková
Průmyslová 610/2a
301 00  Plzeň
Česká republika
Telefon: +420 378 181 308
Informace o webu| Právní ujednání| Copyright © 2019 ŠKODA TRANSPORTATION a.s.. All Rights reserved.
Created by Beneš & Michl | Powered by LMC