Česky

ŠKODA ELECTRIC a.s. je předním světovým výrobcem trakčních motorů a pohonů pro lokomotivy, tramvaje, příměstské vlaky, metro, důlní vozidla a zároveň je finálním výrobcem trolejbusů a elektrických autobusů.

Hledáme vhodné kandidáty na pozici:

DevOps - vývojář a operátor telemetrického systému

Nemáte vystudovanou VŠ? To nám u této pozice vůbec nevadí.
Staňte se součástí nově budovaného týmu zaměřeného na sběr a analýzu dat z elektrických vozidel. Nabízíme příležitost pro juniory v oboru.
Teď je ta pravá chvíle naskočit do týmu, který dostal zelenou a prostředky pro vývoj nejmodernějších technologií.

Náplň práce:

Tvorba a údržba SW v jazyce Python
Možnost práce na backendu systému (sběr a ukládání dat), frontendu (webové rozhraní) a na tvorbě statistických reportů
Monitorování provozu systému, hlášení zjištěných anomálií
Podpora uživatelů systému

Co musíte umět?

Musíte umět programovat v jazyce Python
Musíte se orientovat v problematice relačních databází
Musíte být schopen/na formulovat jednoduché SQL dotazy
Musíte umět anglicky tak, abyste porozuměl/a manuálům

Co je výhodou?
Znalost některého webového frameworku pro Python (ideálně Flask)
Orientace v problematice počítačových sítí
Znalost knihovny Pandas, základní znalost statistického jazyka R
Zájem o problematiku bezemisní dopravy a elektromobility

Co Vám můžeme nabídnout?

Nabízíme mzdu dle Vašich zkušeností s příslibem navýšení po zapracování
Možnost kariérního růstu
5 týdnů dovolené + 2 dny Sick Days
Dotované firemní stravování - oběd za 24 Kč
Skupinové jazykové kurzy zdarma
Příspěvek na penzijní připojištění ve výši 1000 Kč/měsíc

Rozhodně se nenudíme i ve volném čase - rozdáváme poukázky Flexipass, které můžete vyměnit za zajímavou knížku, dostanete volné vstupenky do divadla, na hokej, do ZOO nebo Techmanie, pořádáme všesportovní den, vánoční večírek a bowlingový turnaj, před ŠkodaFit půlmaratonem trénujeme s Jiřím Maškem, v zimě chodíme bruslit na zimní stadion...

Zajímají Vás bližší informace? Zájemce moc rádi přivítáme u nás ve společnosti. Neváhejte a pošlete nám svůj životopis.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Průmyslová 610/2a, 301 00  Plzeň-Doudlevce, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Bonusy/prémie, mobilní telefon, nadstandardní lékařská péče, notebook, příspěvek na penzijní/životní připojištění, flexibilní začátek/konec pracovní doby, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, závodní stravování, firemní školka, občerstvení na pracovišti, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, příspěvek na vzdělání, zdravotní volno/sickdays, firemní akce, možnost si napracovat hodiny

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (středně pokročilá), Němčina (mírně pokročilá)

Zadavatel

ŠKODA ELECTRIC a.s.

Pozice je vhodná pro absolventy.

Kontakt

Markéta Knížková
Průmyslová 610/2a
301 00  Plzeň
Česká republika
Telefon: +420 378 181 308
Informace o webu| Právní ujednání| Copyright © 2019 ŠKODA TRANSPORTATION a.s.. All Rights reserved.
Created by Beneš & Michl | Powered by LMC