Česky

ŠKODA ELECTRIC a.s. je předním světovým výrobcem trakčních motorů a pohonů pro lokomotivy, tramvaje, příměstské vlaky, metro, důlní vozidla a zároveň je finálním výrobcem trolejbusů a elektrických autobusů.

Hledáme vhodné kandidáty na pozici:

SW projektový manažer

Popis pozice:

Hledáme SW projektového manažera, který bude řídit SW projekty pro drážní vozidla od plánování zdrojů a lidí až po releasování

- Budete rozkládat projekty na dílčí části a přiřazovat tasky jednotlivým vývojářům
- Dle norem budete vést a kontrolovat dokumentaci (plánovací dokumenty, architekturu SW, dopadové analýzy apod.)
- Budete tvořit a kontrolovat harmonogramy a milníky vývoje napříč celou firmou
- Budete spolupracovat s SW, HW specialisty, projektanty, systémovými projektanty a kvalitáři v rámci projektových týmů
- Budete se podílet se na vylepšování postupů vývoje SW

Požadujeme:

Nutnou podmínkou je:
- Vysokoškolské vzdělání - FEL nebo FAV
- Praxe v programování v C, případně C++
- Pasivní znalost AJ pro porozumění dokumentaci

Jaká témata budeme probírat u pohovoru? Bude Vaší výhodou, pokud se o problematiku zajímáte. Vše Vás rádi naučíme.

- Programování embedded systémů na bázi jednočipových mikroprocesorů
- Výkonová elektronika, architektura řídících systémů vozidel a průmyslových komunikací (CAN, Ethernet, ...)
- Normy EN 50128, EN 50657, ISO 26262
- Zkušenost s projektovým řízením nebo vedením menšího týmu lidí

Nabízíme:

- Finanční ohodnocení odpovídající Vašim zkušenostem, navýšení mzdy po zapracování
- 5 týdnů dovolené + 2 dny Sick Days
- Dotované firemní stravování
- Skupinové jazykové kurzy zdarma
- Příspěvek na penzijní připojištění ve výši 1000 Kč/měsíc
- Další benefity jako poukázky Flexipass, volné vstupenky na sportovní a kulturní akce, firemní teambuildingové akce, očkování proti chřipce, firemní školku

Pokud budete chtít, podpoříme Vás na cestě za zdravým životním stylem:

- V kantýně máme salátový bufet
- Pořádáme výběhy před Škoda Fit Půlmaratonem
- Když budete mít natrénováno, v září poběžíte zdarma
- Pořádáme všesportovní den
- Podporujeme Do práce na kole
- Ještě nás čeká jeden jarní termín bruslení na zimním stadionu, který je rezervovaný jen pro nás

Informace o pozici

Místo pracoviště

Průmyslová 610/2a, 301 00  Plzeň-Doudlevce, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Bonusy/prémie, mobilní telefon, nadstandardní lékařská péče, notebook, příspěvek na penzijní/životní připojištění, flexibilní začátek/konec pracovní doby, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, závodní stravování, firemní školka, občerstvení na pracovišti, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, příspěvek na vzdělání, zdravotní volno/sickdays, firemní akce, možnost si napracovat hodiny

Požadované vzdělání

Vysokoškolské / univerzitní

Požadované jazyky

Angličtina (středně pokročilá), Němčina (mírně pokročilá)

Zadavatel

ŠKODA ELECTRIC a.s.

Kontakt

Markéta Knížková
Průmyslová 610/2a
301 00  Plzeň
Česká republika
Telefon: +420 378 181 308
Informace o webu| Právní ujednání| Copyright © 2019 ŠKODA TRANSPORTATION a.s.. All Rights reserved.
Created by Beneš & Michl | Powered by LMC