Česky

ŠKODA VAGONKA a.s., je přímým pokračovatelem tradice výroby osobních kolejových vozidel s výrobním programem orientovaným na produkty v oblasti elektrických jednotek pro příměstskou dopravu, motorových souprav, lehkých regionálních vozidel a osobních přípojných vozů. Zajišťuje také kompletní servis vozidel, opravy a modernizace a v neposlední řadě také prodej náhradních dílů.

Kontrolor jakosti - ELEKTRO

Požadavky na odbornou způsobilost:

- min. SŠ s maturitou, obor elektro
- kvalifikace dle vyhl.50/1978 Sb.
- znalost výkresové dokumentace
- ŘP sk. B
- znalost práce na PC
- znalost anglického, ruského nebo německého jazyka velkou výhodou
- ochotu cestovat v rámci ČR a do zahraničí

Náplň práce:

- provádění zkoušek, měření a oživování elektrických zařízeních na drážních vozidlech
- zajišťování a vystavování podkladů ze zkoušek
- spolupráce s externími dodavatelskými firmami
- zabezpečovat zkušební jízdy a technicko-bezpečnostní zkoušky
- provádění servisu v ČR a zahraničí

Nabízíme:

- odpovídající platové ohodnocení
- možnost seberealizace a profesního růstu
- zaměstnanecké benefity

Informace o pozici

Místo pracoviště

1. máje 3176/102, 703 00  Ostrava-Moravská Ostrava, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Benefity

Příspěvek na penzijní/životní připojištění, dovolená 5 týdnů, závodní stravování

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Zadavatel

ŠKODA VAGONKA a.s.

Pozice je vhodná pro absolventy.

Kontakt

Kateřina Bednářová
1. máje 3176/102
703 00  Ostrava-Vítkovice
Česká republika
Informace o webu| Právní ujednání| Copyright © 2019 ŠKODA TRANSPORTATION a.s.. All Rights reserved.
Created by Beneš & Michl | Powered by LMC